всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Вечірка в Ратуші
Вечірка в Ратуші • сьогодні


Чи були ви колись в Ратуші?А на вечірці в Ратуші? Тоді в цю п’ятницю ми запрошуємо зустрітись в атмосферному місці в самому серці Львова.Ми проведемо цей вечір в компані... детальніше>>Кіноніч Стівена Кінга


Запрошуємо вас на кіноніч короля жахів Стівена Кінга!Переглядатимемо:"Імла"Сюжет добре відомий усім шанувальникам фільмів жахів. Після минулого буревію мешканці міста помічають див... детальніше>>Концерт «Mantra Acoustic з Джанардана»


Mantra Acoustic - це незвичний формат музичного перфоменсу, в якому глядачі беруть безпосередню участь, співаючи разом з музикантами.Ведучим цього інтерактиву буде Джанардана, музи... детальніше>>Старі історії про наш час


Цього разу в театрально-кіношний вечір ми показуємо історії з минулого, що капець які актуальні зараз. "Стара пані висиджує" - моновистава "Театру у кошику" за Тадеушем Ружеви... детальніше>>Вечірка «Band Jamin»
Вечірка «Band Jamin» • сьогодні


Танцювальна вечірка в супроводі гурту Band Jamin детальніше>>Вечірка «Що відбувається?»


Дорогі братюні! Настав час нам знайомитися з вами по-справжньому. Хто ми, що ми, який здоровий глузд - все розкажемо. Буде Люся Шишкіна, буде музика, будуть секрети.(всі детал... детальніше>>Вистава «Мій золотий синочок»


Для дітей віком від 3-х років, тривалість 45 хв.Вистава розповідає про незвичайну річ: сила духовного тепла може бути така велика, що навіть вовк перестає бути диким звіром. Це див... детальніше>>Концерт гурту «Ice cream»


Живий звук.Ексклюзивний cover-проект, учасницями якого є лише дівчата, до того ж професійні музиканти. Подарують справжній фонтан позитиву, насолоду та драйв живого професійного ви... детальніше>>Концерт гурту «Тінь Сонця»


«Тінь Сонця» презентує новий альбом «Зачарований світ» і відразу ж вирушає в тур у його підтримку.Нова платівка суттєво вирізнятиметься з-поміж дискографії... детальніше>>Концерт гурту «Karna»


Містичний гуцул-метал КарниГурт із 20-річною історією за цей значний відтинок часу пережив три транформації і навіть цілковитий розпад. Однак після трирічної перерви прагнення твор... детальніше>>показати усі події на дату

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка «Casino night. New Year party 2019»
31.12 • більше місяця
Вечірка «Krepatura» # 1
17.11 • через 2 дні