всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Виставка скульптури «Анджей Ренес в колі музики та історії»


Відкриття виставки 15 листопада 2017 року о 18:00 – Мультимедійний показ з музичною імпровізацією. детальніше>>Презентація другого тому коміксу «Кіборги Початок 26/05/2014»


Другий том коміксу про подвиги українських військових, які служать в АТО, розповідає про перший штурм Донецького аеропорту. В основі сюжету реальні історії від військових ЗСУ та ДУ... детальніше>>Парний тренінг з Soft skills «Енергія емоцій»


Soft skills - гнучкі навички — комплекс неспеціалізованих, надпрофесійних навичок, які відповідають за успішну участь у робочому процесі, високу продуктивність і, на від... детальніше>>Зустріч «Ярослава Гресь: Бізнес vs Культура»


До Львова приїде Ярослава Гресь – засновниця агенції Gres Todorchuk PR, журналістка, яка у 24 роки стала наймолодшою головною редакторкою журналу HELLO! у світі. Серед проект... детальніше>>Вистава «Саша і Тайлер»


Нам від 11 до 14 років. Нам дуже важливо щоб ви нас почули та побачили. Люди часто кажуть, що підлітки - це дуже складно, що вони мабуть постоять, та почекають поки ми не подо... детальніше>>Показ фільму «Карти, гроші, два стволи»


Ми знаємо, що всі бачили, і не раз, цей фільм. А хто хоче його ще раз переглянути, але у дуже гарній компанії, з бокалом смачногго коктейлю та за смачною гарячою стравою?- впевненн... детальніше>>Концерт Степана Гіги «Всі хіти на Біс!»


На чисельні прохання глядачів додатковий концерт!Для всіх поціновувачів Української естради, співає поет і композитор, улюбленець жінок, народний артист України – Степан Гіга... детальніше>>Рейд
Рейд / Serbuan maut • сьогодні


Загін спецназівців отримує завдання проникнути в багатоповерховий будинок, розташований в самому серці трущоб Джакарти, і заарештувати влаштувавшогося там наркобарона, якого охорон... детальніше>>Показ фільму «Будинок «Слово»


Наприкінці 1920-х років у Харкові, тодішній столиці УРСР, зводять будинок. Його спроектовано міським архітектором Харкова Михайлом Дашкевичем. Тут передбачено все для зручності меш... детальніше>>Показ фільму «Подвійний коханець»


Головна героїня фільму, юна і витончена Хлоя (Марина Вакт), регулярно відвідує психотерапевта, аби позбутися депресії. Лікар на ім’я Поль (Жеремі Реньє) досить вдало проводит... детальніше>>КІНО

Стрімголов
20.11 • сьогодні
DZIDZIO Контрабас (0+)
20.11 • сьогодні
Свінгер (18+)
20.11 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
26.11 • через тиждень
Ліга Сміху «Кубок Львова»
17.12 • через 3 тижні
Вечірка «Latina Baby»
26.11 • через тиждень

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Свято Миколая в Апексі
16.12 • через 3 тижні