Виставка фотографії Сергія Михалківа «Будуарні історії»

Перегляд виставки дітям – з дозволу батьків

Вишукано облаштована неофіційна вітальня господині дому – будуар, в якій вона відпочиває, проводить процедури догляду за собою, зберігає таємниці, одягається, або… роздягається…

Знявши одяг – жінка знімає свої важкі соціальні статуси, стає такою, якою її створила природа. І саме у такий момент, використовуючи створену власноруч будуарну обстановку в студії, відомий львівський фотограф Сергій Михалків творить свої фото композиції – історії з будуару.

Ще з 1998 року Сергій Михалків фотографує своїх муз – прекрасних оголених жінок, надихаючись розслабленим природнім шармом та красою жіночого тіла, якою так захоплювалися митці різних епох. Сам про свої твори каже, що за жанром це не є еротика. Михалківу сподобалось визначення, котре дав його стилістиці його колега фотограф – інтимний портрет.

На виставці будуть представлені близько 20-ти фотографій різного періоду, створених після його попередньої персональної виставки, яку Сергій здійснив ще 2010 року у Львові.

Біографічна довідка:
Сергій Михалків народився 1975 року у Львові. Професійно займається фотографією. Навчав мистецтву фотографії у кількох фото школах. 2017 року відкрив свою фотостудію «Dolphin”. Дворазовий переможець річного конкурсу журналу «Playboy”, 2008 року (1 премія) та 2012 року (2 премія). Твори перебувають в приватних колекціях у Великобританії, Польщі. Росії і Україні.

 Промофото події: "Виставка фотографії Сергія Михалківа «Будуарні історії»"

 
 

КІНО

Захар Беркут
12.11 • сьогодні
Єті
12.11 • сьогодні
Дитя погоди
12.11 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Концерт гурту «Nothing But Thieves»
20.03 • більше місяця

ДІТЯМ

Вистава «Золоторогий олень»
21.11 • через тиждень