Фотовиставка «Без рожевих окулярів»

Цей проект заснований жінками, які зіткнулись з діагнозом «онкологія». Але вони продовжують жити попри все! Вони хочуть допомогти таким, як вони: порадами, підтримкою, увагою. Проект також спрямований на те, щоб подолати стійку канцерофобію у суспільстві, щоб люди не боялись йти на обстеження до лікарів, не боялись висловити свою підтримку рідним, які захворіли, щоб не боялись протистояти хворобі та продовжували жити далі. Як це зробити – наглядний приклад учасниць фотовиставки. Кожне фото проймає душу та не залишає байдужим. Кожна світлина з чарівною жінкою – окрема історія про боротьбу за найцінніше у цьому світі – життя.

Крім цього проект «Без рожевих окулярів» хоче привернути увагу до проблем дорослої онкології та збільшення бюджетної частини на лікування дорослих онкохворих за рахунок державних та місцевих коштів. Щодня від пухлин різного походження в Україні помирає 250 людей - трохи більше, ніж 10 громадян на годину… Держава не надає соціальну допомогу такій категорії хворих. Тим, кому довелося зіткнутися з конкретним діагнозом, залишається сподіватися лише на допомогу друзів, волонтерів і самого себе. 

Фотовиставка стартувала зі столиці і побувала у багатьох містах України. З кожним новим населеним пунктом додається нова історія котроїсь із героїнь, яка живе у цьому місті.
Якщо ви готові нас почути, подбати про своє здоров'я та життя рідних, надати ваш час, вашу увагу, ваше тепло – приходьте на зустріч

  
 

КІНО

Свінгери 2
01.03 • через тиждень
Показ фільму «Влада»
22.02 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
26.02 • через 5 днів
Вечірка з NANA «Back to the 2000's»
08.03 • через 2 тижні