Фотовиставка «70 сторінок історії Ізраїлю»

Відкриття 17 травня о 15:00.

На ній буде представлено 70 портретів людей, більшість з яких народились в 20-40-х роках минулого століття (усі вони є підопічними фонду «Хесед-Ар’є»).
Вони – фактично ровесники Держави Ізраїль, яка цього року відзначає свій 70-річний ювілей.

У цих портретах можна побачити радість, сум, досвід та мудрість єврейського народу. Переважна більшість з них бачила на власні очі другу світову війну, Голоко́ст , розвиток та занепад СРСР, створення та розвиток Ізраїля, створення незалежної України. Вони відчули на собі відношення до єврейської нації в різні часи при різних урядах. При цьому всьому вони залишились людьми, що можуть посміхатися. Вони мають тісний зв’язок з Ізраїлем: діти, родичі та друзі живуть в Ізраїлі. А вони залишились в Україні, бо народились тут.
Міста в яких відбувались зйомки: Львів, Київ, Дрогобич, Івано-Франківськ, Черкаси, Ужгород. У рамках фото-проекту записувалися відео-інтерв’ю з учасниками зйомок; зараз монтується фільм (оператор Михайло Французов). Експонуватися виставка буде протягом 1 місяця з дня відкриття.

Автор фотовиставки – Сергей Талочко – фіналіст конкурсу національних премій «#Фотограф_року» 2013 і 2014 р.
Також він добре відомий львів’янам та гостям нашого міста фотопроектом «Добрі фото Львів - Good Photos Lviv». Безкоштовно протягом року (до 24 серпня 2016 р. – 25-ї річниці Дня Незалежності) робив якісні портрети усім бажаючим у мобільній міні-фотостудії на вулицях нашого міста.
За 12 місяців роботи у рамках проекту Сергій зробив 10 340 портретів! Загальна кількість портретних робіт Сергія Талочка – понад 25 000.

  
 

КІНО

Секрети домашніх тварин 2
30.05 • через 5 днів

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Україна – Сербія
07.06 • через тиждень
Україна – Люксембург
10.06 • через 2 тижні