Циркова програма «Навколосвітня подорож»

Відкриття нового сезону!

Прем'єрні вистави циркової програми «Навколосвітня подорож»:

Субота 22 вересня - 16:00
Неділя 23 вересня - 16:00

Нове шоу Цирку «Чінізеллі» в якому кожен номер характеризує певну країну нашої мальовничої мандрівки. Номери програми представлені за допомогою оригінальних костюмів, музики та освітлення. Єдине, що їх пов’язує - це захоплення, яке вони викликають у глядача. Все це створює фантастичний настрій!

Неповторна подорож перенесе глядача на кораблі у неймовірну казку зі скарбами та піратом Володимиром Городецьким дресирувальником і «татом» папуг. А чому «татом»? Тому, що так пернаті його називають!
Це не класична дресура, а цілий театральний сюжет з постановкою і виконанням оригінальних, нестандартних, незвичайних і складних трюків у виконанні папуг, зростом близько одного метра (враховуючи довжину хвоста). Цей номер, який зараз може побачити публіка готувався і створювався близько 5-ти років. І справа тут не тільки в складності і оригінальності задумки, але і в тому, щоб знайти з папугою спільну мову, потрібно не мало часу. Дресирувальник перетворюється в кульгавого пірата Джона Сільвера- персонажа з роману Стівенсона «Острів скарбів». У номері виступають білі і мараканські какаду, ара, тукан. Ці птахи з легкістю піднімають дзьобом пристойного розміру скриню зі скарбами, тримають плащ за сюжетом, вміють перекидатися на дулі пістолета, стоять на голові, але є трюк і складніший - дресирувальник жонглює папугами. Таке видовище змушує похвилюватися!

Атмосферу древнього Єгипту відтворює номер з алігаторами довжиною 3-4 метра, нільські крокодили, кубинський крокодил альбінос, а також гігантські удави і пітони. Трюки з ними проробляють такі, що публіка завмирає від страху і подиву. Хижаків приборкує відомий дресирувальник крокодилів -Олександр Орлов. Цей атракціон дивує своїм виступом і безстрашністю глядачів багатьох країн. Дресирувальник катається на зубастому гігантові по всьому манежу, відважно зливається з ним у поцілунку, гіпнозом паралізує триметрового алігатора, по його команді рептилії встають в стійку і звичайно ж смертельний трюк- голова в пащі чотириметрового алігатора. Родзинка цього номера - єдиний в світі хор міссісіпських алігаторів.

А ось ведмеді, начебто, неповороткі тварини, але у дресирувальників Тетяни і Валерія Нечипуренків вони вражають високою майстерністю і легкістю виконання незвичайних трюків. У нашій програмі ці тварини не поступаються людям в сміливості і складності виконання номерів та продемонструють неймовірні здібності, які не можуть не захоплювати!
Акробатична пара на роликах В'ячеслав і Олена Любівець полюбилася глядачеві в різних країнах-Китай, Франція, Італія, Грузія, Японія, Корея та багато інших. У їх виконанні неймовірні трюки з шаленим темпом, які не дають глядачеві ні хвилини перепочинку. Видовище такого класу без хорошої підготовки не покажеш. У цьому з В'ячеславом і Оленою мало хто зрівняється, адже за їх плечима безліч участей у всіляких конкурсах і фестивалях, перемог і нагород! Результат зусиль пари - неймовірно небезпечний, але і привабливий виступ!

У виконанні Михайла і Ольги Граждіан - повітряних гімнастів на парних ременях запаморочливі трюки 10-го ступеня складності без страховки, демонстрація високої техніки акробатики, еквілібристики. Професійно побудований сюжет і красива заворожуюча музика. Виступ переглядається на одному диханні!

«Хула-Хуп» - унікальний номер у виконанні неординарної парочки «Дует Драйв». Стімпанк стиль і харизматичність надає цьому дійству особливий шарм, а видовищний реквізит і акробатичні трюки з хула-хупами роблять це уявлення ексклюзивним та незабутнім!
Повітряні гімнасти в кільці Наталя та Олексій Царевські продемонструють найскладніші елементи акробатики під куполом цирку без страховки! Просто дух захоплює! Неймовірні за своєю гостротою відчуття. Артисти подарують вам море краси і естетичного задоволення, змусять затамувати подих і завмерти від захоплення.

«Гімнасти на різновисоких турніках» під керуванням Володимира Єрьоменка – неодноразові переможці в міжнародних конкурсах та фестивалях ,майстри спорту України зі спортивної гімнастики, учасники «Всесвітньої універсіади» в Японії.

«Вертикальний пілон» у виконанні артиста Романа Кронжка призера програми «Україна має талант» дивував глядачів багатьох європейських країн, вперше буде представлений львівському глядачеві.

Всю виставу на манежі, кумедний клоун «БАТОН» - артист Вадим Булов, клоун, що вміє розсмішити і вселити гарний настрій.

Шарму казці добавить виступ шоу-балету «Атлантик» в приголомшливих екзотичних костюмах.

==> квитки <==

  
 

КІНО

Захар Беркут
15.10 • сьогодні
Джокер
15.10 • сьогодні
Єті
15.10 • сьогодні

ДІТЯМ

Цирк «Ватерленд»
19.10 • через 4 дні