Персональна виставка живопису Лева Левківа

Відкриття 9 березня о 16:00.

Лева Левків - художник, викладач із 20-річним стажем у #Львівська_державна_школа_мистецтв_9, що знаходиться у Винниках. За роки вчителювання Лев Левків прищепив любов до мистецтва сотням дітей. Щороку його випускники стають студентами львівських художніх вишів. Але виставляти власні роботи для нього ніколи не було пріоритетом.

Сьогоднішня персональна виставка художника – це ініціатива його вдячних учнів.

Лев Левків навчався у Львівському училищі прикладного мистецтва ім. Ів. Труша та Львівській національній академії мистецтв. Митець виріс у сім’ї всесвітньо відомого художника-кераміста та графіка, заслуженого діяча мистецтв України Тараса Левківа. Батько став його першим вчителем, критиком і прикладом для наслідування. Велику роль у становленні Лева Левківа як художника і педагога зіграв і його хресний батько – відомий український художник і кераміст Тарас Драган.

Художник пройшов шлях від вивчення та засвоєння академізму до відмови від традиційних канонів у мистецтві. Його роботи - це особистий погляд автора на світ, естетику та природу явищ, спроба наблизитись до космічних знань. Його картини вчать бачити звичні речі під іншим кутом. Творчість Лева Левківа є актуальною, бо це мистецтво пошуків і роздумів, це, так би мовити, постійні вправи для розуму.
Він виховує у молоді добрий смак, вчить своїх учнів розуміти і цінувати прекрасне. Робота з дітьми впливає й на творчість самого вчителя. Лев Левків переконаний: «Коли працюєш в школі, коли ти постійно серед дитячої творчості, то починаєш і сам працювати по-іншому».

Попередні виставки Лева Левківа:

  • «Художники карпатського краю», Мадрид, 2002 рік;
  • «Простір часу», Історико-краєзнавчий музей, м. Винники, 2016 рік;
  • «Пробудження», Бібліотека №34, Винники, 2018 рік.