26 Міжнародний книжковий «Форум видавців у Львові»

Lviv book forum – 2019

Упродовж 5 днів можна буде відвідати культурні та освітні заходи, поспілкуватися з авторами і придбати книжки. Весь Львів традиційно перетвориться на Book Forum, адже події відбуватимуться у Палаці Мистецтв та 40 локаціях міста.

Фокусна тема фестивалю – Відшукування причетного

Зустрічі з українськими та іноземними авторами, автограф-сесії, презентації, тематичні кластери та спецпроекти, тисячі книжок та унікальна Ніч поезії та музики відбудуться у понад 35 локаціях середмістя Львова!

Програма

Програма міститиме 16 тематичних кластерів: “Креативні індустрії та урбаністика”, “Жінка в темі”, “Історія”, “Стиль життя”, “Філософія”, “Здоров’я”, “Історії іншості”, “Освіта”, “Мови та переклад”, “Політика”, ”Екологія”, “Українська візуальна книга”, “Мандри”, “Наука і технології”, “Війна”, “Нон фікшн” та 9 спецпроектів: “Фікшн: Історична/героїчна література”, “Фікшн: романтична література”, “Фікшн: детективи”, “Класика”, “Поезія”, “Комікси”, “Фантастика”, “Свобода слова: ЗМІ”.

На Форумі традиційно будуть найвідоміші українські автори: ​Сергій Жадан, Оксана Забужко, Андрій Любка, Юрій Андрухович, Андрій Курков, Лариса Денисенко, Галина Ткачук, Ірина Славінська,​ ​Тарас Прохасько, Андрій Кокотюха, Ірен Роздобутько, Катерина Калитко, Мирослав Лаюк, Мар’яна Савка, Юрій Винничук та інші.

==> квитки <==

Ціна на квитки:

  • Одноденний квиток – 40 грн у передпродажі та 50 грн – у дні фестивалю
  • Квиток на п’ять днів – 70 грн у передпродажі та 100 грн – у дні фестивалю
  • Для студентів ціна одноденного квитка становитиме 20 грн у передпродажі та 30 грн – у дні фестивалю, а п’ятиденного – 50 та 70 відповідно.
  • Для працівників закладів культури, шкіл і вишів, бібліотек та музеїі ціна одноденного квитка становитиме 30 грн, а п’ятиденного – 50 грн у передпродажі та 70 грн – у дні фестивалю.
  

 

КІНО

Аватар 3
16.12 • більше місяця
Аватар 5
18.12 • більше місяця
Аватар 4
19.12 • більше місяця