Аквапарк «ПЛЯЖ»

Один з найбільших аквапарків Західної України.

Екстремальні гірки різної висоти та рівня складності, 5 басейнів, 6 барів, веселі аніматори, розіграші та призи – розважайся та оздоровлюйся. У нас завжди +30С

Аквапарк «ПЛЯЖ» – найкраще місце для відпочинку та розваг у Львові!

Аквапарк «Пляж»- ценайбільший критий аквапарк в Західній Україніякий поєднує в собі розважальний, спортивний та оздоровчий відпочинок. Загальна площа даного комплексу сягає майже 14 тис.м2.

Система безпеки аквапарку спеціально розроблена комп’ютерним моделюванням, усі атракціони сертифіковані, а басейни обладнані найсучаснішими системами очистки води. Даний комплекс дивує не тільки своїми розмірами, а ще й кількістю різноманітних водних атракціонів, адже у розважальній зоні аквапарку «ПЛЯЖ» 9 екстремальних гірок різної довжини та рівня складності, дитячий басейн, розважальний басейн, басейн з протитечією та найбільший у Західному регіоні 50-ти м. спортивний басейн.

Комплекс «ПЛЯЖ» – це не лише Аквапарк, тут представлені для вас:

  • Водні спортивні секції (плавання, водне поло, синхронне плавання, аква-аеробіка);
  • Фітнес-центр «ПЛЯЖ» – сучасний фітнес-центр бізнес класу. 2 атлетичні зали, 2 аеробні зали та професійний танцювальний зал; групові та індивідуальні заняття.
  • Зона «Релакс», що містить 5 саун та лазень (римська, фінська, російська, інфрачервона та арома- лазня);
  • Масажний кабінет;
  • Студія засмаги та манікюрний салон;
  • Ресторанний сектор: (Бістро (фаст фуд), Ресторан (Європейська кухня та спец пропозиції по фітнес меню, кафетерій – Фреш-бар, 2 бари в «мокрій зоні», фітнес-бар)
  • Дитяча кімната із професійними нянями;
  • Магазини «АкваСпорт» – магазинини спеціалізуються на спортивних товарах. Тут ви можете придбати усе необхідне для професійного заняття водними видами спорту, а також при необхідності придбати те, що забезпечить комфортний відпочинок в аквапарку.
  • Сертифікована хімічна лабораторія «АКВАлаб» – якісний, швидкий та зрозумілий аналіз води.

Ми пропонуємо різноманітні спортивні, оздоровчі та розважальні програми для дітей та дорослих. Тут ви зможете весело провести час зі своїми друзями, рідними та колегами по роботі, відзначити святкові події, корпоративні заходи, дитячі свята та відчути море позитивних емоцій та незабутніх вражень.

 

 

 Промофото події: "Аквапарк «ПЛЯЖ»"

 

Промовідео події: "Аквапарк «ПЛЯЖ»"