Караоке клубу «Split»

Караоке клубу Split «Стань Зіркою!» – прекрасне місце відпочинку для справжніх меломанів та любителів поспівати від душі.

Досконала версія професійних музичних систем Evolution Pro II та AST, понад 75 000 музичних композицій, комбінована система відео-візуалізації, ексклюзивне освітлення, професійний звукорежисер та співочі адміністратори допоможуть dам відкрити свої таланти, а концептуальний дизайн інтер’єру дозволить відчути себе справжньою зіркою! Технічне оснащення забезпечить як сольний виступ, так і імпровізовані групові виступи, адже у вашому розпорядженні аж 8 мікрофонів.

Також у приміщенні караоке облаштована VIP-зона з окремою звуковою системою, де ви можете співати у тісному колі своїх друзів чи коханої людини.
Професійне обладнання додасть впевненості у власних вокальних силах, а світлове оформлення допоможе зануритись в атмосферу обраної вами пісні. Спеціально розроблене Crazy menu додасть колоритності та пікантності музичному вечору. Наприклад, композиція у виконанні адміністратора караоке змусить надихнути вас на вокальні подвиги. Якщо ви і надалі захочете розвивати свої вокальні здібності, наш висококваліфікований вчитель вокалу до ваших послуг! Якщо мрієте про велику сцену та бажаєте стати зіркою, тоді Чемпіонат України з караоке – саме для вас!

Караоке клуб «Split» володіє ексклюзивним правом на проведення відбіркових турів Чемпіонату України з караоке у Західному регіоні. Переможці мають можливість представляти Україну на Чемпіонаті світу та Європи!

 Промофото події: "Караоке клубу «Split»"