Інтерактивний музей «Таємна аптека»

Головна таємниця аптеки
Якщо Ви вважаєте, що бачили усі найцікавіші закутки старого Львова, то Ви дещо помиляєтеся! Існує загадкове місце, у якому Ви ще ніколи не бували – це інтерактивний музей «Таємна Аптека»…
Історія цього незвичного музею розпочалася у 2012 році, коли в одній із найстаріших львівських аптек «Під Угорською короною», що на площі Соборній, 1, під час проведення будівельно-відновлювальних робіт було "знайдено" таємний вхід у підземелля. Тут "виявили" давню фармацевтичну лабораторію, у якій таємний аптекар досі "варить" мило для хабарників і "виготовляє" піґулки для щастя.
Бажаєте дізнатися більше — завітайте у наш музей, обравши свою програму відвідин "Таємної Аптеки"!

Відновлена фармацевтична перлина
Аптека «Під Угорською короною» заснована 1772 року на колишній Бернардинській площі (тепер площа Соборна) представником знаної родини французьких емігрантів Александром Лошан де Бер'є. Назва аптеки пов'язана з тим, що, за легендою, поряд у Бернардинському монастирі певний час перебували реліквії Св. Стефана – короля і покровителя Угорщини. Документів про початкову діяльність аптеки не знайдено, проте маємо деякі факти з її історії.
У 1871 році власником аптеки став Якуб Піпес-Поратинський, на змовлення якого на початку ХХ століття архітектор Король Боублік звів на цьому ж місці новий триповерховий будинок, де аптека знаходиться і сьогодні. Тоді ж у торгівельному залі поставили необарокові меблі з металевим решітником, вхід прикрасили ажурним ковпаком, а на фасаді розмістили напис – «Рік заснування 1772».
Зараз головну таємницю аптеки охороняє єдиний у світі Лев-аптекар. Він у своїй аптечній ступці зітре у порох усі Ваші проблеми! Якщо хочете собі такого — завітайте у наш музей!

Екскурсії проводяться за попереднім записом.

 Промофото події: "Інтерактивний музей «Таємна аптека»"