Міжнародний фестиваль «Флюгери Львова 2019»

Вітер для Флюгерів Львова будуть відчувати та творити Мистецьке об'єднання Dzyga, культурна агенція Лінія Втечі, надійні звукові партнери FatSound.

XVIII фестиваль Флюгери Львова у новому форматі, принесе у місто той самий вітер, що віщує літо.

2019-й для культового фестивалю — особливий рік, адже відбудеться перезапуск Флюгерів, на яких танцювало та грало кілька поколінь містян. Джаз, електронна музика, хіп-хоп, інді, драм’н’бейс, фольк, неокласика, пост-панк і не лише — лунатимуть цьогоріч у програмі вільної міської події, що запрошує своїх відвідувачів зануритися у вібрації та ритми Львова.

Програма фестивалю:

11 травня, 14:00 – День Флюгерів Львова. Велика денна програма - це девять артистів та колективів різного жанру, які заповнять простір Дворику Ратуші. Серед виконавців організатори вже оголосили гостей - казкове інді від кам’янець-подільських Zapaska та танцювальних дніпрян із соціальною повісткою у текстах Kurs Valut, відомих музикантів інді-сцени Львові із свіжим проектом MoonZoo та представника міської хіп-хоп ком'юніті Kickit - dj Shon.

Новим на фестивалі буде інтерактивне представлення міських спільнот, які займаються розвитком культури у Львові в різноманітних її проявах. Це будуть, зокрема, арт-простір Sома, магазин-майстерня Щось цікаве, майстерня-простір Цех, студентська галерея Це, формація вуличних художників та галерея Фарбований лис, diy-бренди Вачока і Ремаркет, інсталяції від лабораторії ресайклінгу Zelenew та інші.

Першовідкривачі та король і королева драм’н’бейс вечірок Львова Derrick & Tonika - учасники денної програми Флюгери Львова 2019.

11 травня, 23:00 – Безсоння Флюгерів Львова. Новим акордом стане вечірка-шоукейс Безсоння Флюгерів із локальною електронною музикою у підвалах монастиря Бернардинів - в Музеї Ідей. Її співорганізатори - представники міських спільнот, які займаються розвитком нічного життя Львова. Наразі оголошені учасники події

12 травня, 10:00 – Прокидання Флюгерів Львова. Збережеться традиція Прокидання недільного ранку. Цього року будити місто буде фрі-джазовий колектив музикантів з України та Америки Mark Tokar Trio. Зірками прокидання будуть майстрині поетичного голосу та тонких музичних енергій Сестри Тельнюк з програмою обраної української поезії, виконаної у рок-форматі.

Флюгери завершаться недільного обіду цьогоріч великою джем-програмою, яку координуватиме музична школа Vedel School, участь у ній можуть взяти всі охочі за попередньою реєстрацією.

==> квитки <==

 Промофото події: "Міжнародний фестиваль «Флюгери Львова 2019»"