Благодійний фестиваль інтелектуальних ігор «Ігри розуму в УКУ»

Подаруй потребуючому студентові 1 день якісної освіти в УКУ!

Український Католицький Університет запрошує всіх шанувальників інтелектуальних розваг на благодійний фестиваль “Ігри розуми в УКУ”. Пропонуємо Вам унікальну нагоду випробувати свою інтелектуальну спритність під час запеклого командного “мозкового турніру” і допомогти зібрати стипендії для талановитих та потребуючих студентів, які завтра поруч із нами будуть продовжувати змінювати нашу країну. Усі зібрані кошти будуть спрямовані у Стипендійний фонд для навчання талановитих та потребуючих студентів УКУ.

У програмі:

  • Квіз-турнір від ГлуздоГерць для корпоративних команд, що представляють провідні компанії, стартапи та ініціативи Львова. Кількість учасників у команді - 8-10 осіб.
  • Ігротека - турніри для поціновувачів настільних ігор. Можна реєструватися індивідуально і разом з друзями.
    Включає: Лабораторію настільних ігор - у Вас буде унікальна можливість першими зіграти у прототипи ігор, яких ще немає у продажу. Лекторій

Благодійний внесок:

Квіз-турнір - Корпоративний пакет 3000 грн з команди. Благодійна пожертва на участь у квіз-турнірі (у пакет входить 10 квитків для команди) з розміщенням логотипу компанії, яку Ви представляєте, на ігровому столі, а також безкоштовна участь Вашої команди у ігротеці.

Ігротека - 250 грн з особи. Ціна участі рівна собівартості одного дня навчання студента в УКУ - 250 грн.

Участь у “Іграх розуму в УКУ” - це чудова нагода підтримати якісну українську освіту і талановитих потребуючих студентів Українського Католицького Університету!

Реєстрація команди на квіз-турнір (до 14 травня).

==> квитки <==

  
 

КІНО

Аватар 3
16.12 • більше місяця
Аватар 5
18.12 • більше місяця
Аватар 4
19.12 • більше місяця