Благодійний концерт гуртів MoDiWo та Secret Forest

Поїздка на Донеччину надихнула учасників гурту Secret Forest ініціювати благодійні концерти на підтримку малозабезпечених сімей у східних областях.

Усі небайдужі матимуть змогу відвідати благодійний концерт у Львові та підтримати дану ініціативу. До львівських музикантів доєднались музиканти з Румунії, гурт Modiwo, учасники якого також охоче підтримали ідею благодійного проекту. Метою цих заходів є привернути увагу суспільства до тисяч українських родин, які по тим чи іншим причинам залишаються на лінії вогню. Вхід у фан-зону концерту буде вільним, на заході будуть встановлені скриньки для благочинних внесків. На зібрані кошти гурти планують організувати солодкі подарунки до новорічних і різдвяних свят для дітей із малозабезпечених сімей у містах Авдіївка та Вугледар.

MoDiWo - це гурт з міста Клуж-Напока (Румунія), що за короткий час встиг вразити журі UK Songwriting Contest у Великобританії своїми двома синглами та запалити публіку у фіналі "Global Battle of the Bands". Це перший інді-гурт в Румунії, який перевищив 800.000 прослуховувань на платформі Soundcloud. Починаючи з 2013 року, MoDiWo брав участь у фестивалях Європи, концертував у Тайланді. Не раз MoDiWo запрошували й в Україну, тут він підкорив сцени фестивалів Woodstock, Трипільське Коло та Lviv Yoga Day.

Львів настільки вразив учасників гурту своїм теплим прийомом, що вони зняли тут аж 3 відеокліпа.

Secret Forest — український музичний гурт, який працює в стилях електронної музики та лаунж-поп.
Secret Forest – експериментальна подорож в світ музики і мантр, за рамки своїх звичних настроїв і повсякденних турбот, назустріч до себе справжнього. Цей молодий, проте амбітний музичний проект своєю музикою надихає та підносить над буденністю й тривогами та дає відчути незабутню атмосферу спокою та невагомості.

==> квитки <==

  

Промовідео події: "Благодійний концерт гуртів MoDiWo та Secret Forest"