ХІV Театральний фестиваль дитячих та юнацьких колективів «Казка в гаю»

Вже понад десять років фестиваль дитячих та юнацьких колективів «Казка у гаю» тішить маленьких відвідувачів та дарує нагоду зустрітись з улюбленими казковими персонажами.
Фестиваль присвячений Дню захисту дітей, відбувається щорічно та є улюбленим святом малечі. Ідея фестивалю – популяризація української казки. За десятиріччя існування фестивалю його відвідали колективи із Польщі, Львова, Львівської області, Івано-Франківська, Чернівців, Рівного, Луцька, Полтави, Києва, Харкова, Черкас, Чернігова, Сум, Кіровограда, Херсона, Запоріжжя, Луганська, Донецька. Для колективів це хороша нагода познайомити відвідувачів із своєю творчістю.
Щороку у фестивалі беруть участь колективи із м. Львова, Львівської області, із західного регіону України і малий відсоток колективів із центральної та східної України. Зважаючи на останні події в Україні та на всеоб’єднуюче гасло «Україна єдина», організатори XI фестивалю мають на меті прийняти більшу кількість колективів із Східної та Південної України.
У програмі фестивалю: перегляд конкурсних вистав, які оцінює компетентне журі, розваги та конкурси для учасників, різноманітні майстер-класи народних ремесел, екскурсії, частування, подарунки, дискотека та багато приємних несподіванок.
При вході до музею архітектури і побуту «Шевченківський гай» відвідувачі стають безпосередніми учасниками театралізованого відкриття фестивалю, у якому беруть участь професійні актори. Територія музею – старі дерев’яні хати з солом’яними стріхами, зелені дерева, високі смереки, створюють найкращі декорації для відтворення казок.
Оцінує постановки колективів компетентне журі, до складу якого входять професійні актори, режисери, педагоги. Журі визначає переможців у кожній категорії та за такими номінаціями: найкращий актор; найкраща режисура; найкраща сценарна розробка; найкраще художнє оформлення; найкраща хореографія; інші номінації на пропозицію журі.
Після завершення виступів учасників фестивалю відбувається урочисте нагородження переможців.
Впродовж фестивальних днів діють розважальні галявини. 
А саме:

  • «Галявина маленьких майстрів» – народні майстри проводитимуть для дітей та учасників-колективів майстер-класи з різних ремесел: ткацтва, гончарства, розмальовування печі, виготовлення ляльки-мотанки з сіна, тканини, салфеток.
  • «Галявина казкарів» – байки та легенди від казкарів, розповідь про казки.
  • «Галявина розваг» – розваги та забави із Казковою панною, Квітковою панною та веселим Гайовичком.

Також відбудеться виставка екзотичних тварин!

 Промофото події: "ХІV Театральний фестиваль дитячих та юнацьких колективів «Казка в гаю»"

 

Промовідео події: "ХІV Театральний фестиваль дитячих та юнацьких колективів «Казка в гаю»"

 

КІНО

Кіборги (12+)
23.01 • сьогодні
Фердинанд (0+)
23.01 • сьогодні
Темні часи (12+)
23.01 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
25.01 • через 2 дні
Вечірка «Вибух драйву»
27.01 • через 4 дні

КУЛЬТУРА

Опера «Notre Dame de Paris»
24.02 • більше місяця
Вистава «Женихи»
26.02 • більше місяця