Театральний фестиваль «Кіт Ґаватовича 2018»

Кіт Ґаватовича – театральний фестиваль під відкритим небом відбувається у одній із найпопулярніших відпочинкових локацій Львова - Стрийському парку.

Під час фестивалю відвідувачі не лише зможуть послухати мотивуючі розмови із відомими акторами та подивитися вистави різних колективів, але й самостійно взяти участь у акторських тренінгах.
Також діятиме спеціальна театральна локація для діток з майстер класами з акторської майстерності та творчим куточком.

==> реєстрація для участі <==

Із 7 по 9 вересня у Львові на території Стрийського парку та в колишньому ангарі трамвайного депо Lem Station втретє відбудеться театральний фестиваль «Кіт Ґаватовича». Новою темою фестивалю стане провокативна тема театрального етикету.

Під час фестивалю відвідувачі не лише зможуть послухати мотивуючі розмови із відомими акторами та подивитися вистави різних колективів, але й самостійно взяти участь у акторських тренінгах, – організатори.

Фестиваль розпочнеться з вечірки-відкриття «О дивний новий Кіт» у Палаці культури ім. Гната Хоткевича 7 вересня о 20:00.

8 вересня о 20:30 у трамвайному депо Lem Station відбудеться прем’єра «Гамлета» за участі львівських акторів. Постановку трагедії готувала міжнародна мистецька група «MaxSirArt», що раніше працювала із масштабними проектами у Нью-Йорку, Берліні, Парижі та інших містах світу.

Суботній день завершиться спеціальним показом за текстом Леся Подерев’янського «Купатись чи не купатись», який виконають відомі київські акторки Олена Рєпіна та Олена Хижна. Початок о 23:00.

Також 8 вересня відвідувачі снідатимуть у Стрийському парку із Ахтемом Сеітаблаєвим – актором та режисером кінострічок «Кіборги» та «Хайтарма», а вже 9 вересня – із відомою драматургинею Наталією Ворожбит.

Ввечері 9 вересня у Lem Station покажуть виставу «Що робити у Попасній після шостої вечора», яку виконають школярі з однойменного міста. Також постійно діючий читацький лаунж буде створений спеціально у Стрийському парку спільно із Видавництвом Старого Лева.

Всі заходи, які відбуватимуться у Стрийському парку, є безкоштовними. Частина заходів у Lem Station є платною.

==> квитки <==

Діє система знижок: учні – 40%, студенти – 30%, учасники бойових дій – 25%, працівники театральних установ – 7%.

  
 

КІНО

Секрети домашніх тварин 2
30.05 • через 5 днів

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Україна – Сербія
07.06 • через тиждень
Україна – Люксембург
10.06 • через 2 тижні