Дитячий Форум у Львові 2018

8 ключів Буквордсу

Мета: показати дітям, що читання це цікаво і що для того, щоб стати справжнім творцем у будь-якій галузі (від мистецтва і до розвитку нових технологій) необхідно вміти включити уяву.

“Дитячий Форум у Львові” відбувається із 2007 року. З 2016 проводиться в рамках програми “Львів – місто літератури”. Його програма складається із книжкових виставок, презентацій дитячих видань, авторських зустрічей та майстер-класів. Останні пропонуються із різних видів творчості, мистецтва та науки.

Загалом, концепція “Дитячого Форуму у Львові” побудована у форматі великої гри, яку проходять відвідувачі фестивалю.

Запрошуємо усіх долучитися до “Дитячого Форуму у Львові”!

Дитячий Форум –  це 1000 заходів за 4 дні: читання, конкурси, квести, роботи, віртуальна реальність, ігри, майстер-класи, наукові досліди, спортивні розваги, події для дошкільнят та батьків, а також новинки для дітей від українських видавців на книжковому ярмарку.
 
Цього року діти-відвідувачі потраплять до чарівного Королівства «Буквордс», подорожуватимуть тематичними землями королівства та збиратимуть ключі від нього. Здобути ключ можна взявши активну участь у тематичному просторі.

Для діток від 3 до 5 років буде діяти окремий простір. Руханки, театральні сценки, майстер-класи, малювання, музика, читання і не тільки.

Термінові новини! Термінові новини!
Чарівні сови принесли листа з важливими новинами!

І от що у ньому було:

Одного весняного дня у нашому королівстві сталася непередбачувана ситуація, ми потребуємо вашої допомоги…

Далеко-далеко, за краєм світу, а може, зовсім близько, відразу за твоєю книжковою шафою, сховалось від пересічного ока Королівство «Буквордс». Тисячоліттями воно манить до себе юних книжкових дослідників.

Щоб потрапити до «Буквордсу», необхідно відкрити третю…. ні! четверту книжку на другій полиці зверху на дванадцятій сторінці, прочитати 5 рядок знизу… саме так відривається магічний портал до Королівства. І ось одного весняного ранку у королівстві Буквордс сталася нечувана подія! Разом з чарівними ключами загубилися власники королівства – справжні чарівники та чарівниці.

Тому ми оголошуємо терміновий розшук: для порятунку потрібен саме ти – кмітливий, допитливий, уважний, начитаний, талановитий, розумний!
Королівство це не просте, а з чарівними, заплутаними землями. І ніхто не знає, що чекає на тебе в наступних землях: казкові герої, привиди, монстри, принцеси, дракони чи, може, прибульці!

Прояви кмітливість та наполегливість, перебори власні страхи, виконай завдання дивних істот, що мешкають в Буквордсі та збери всі 8 ключів!

Якщо маєш 3 ключі будь-якої із земель – станеш Почесним Гостем Буквордсу.
Якщо отримав 6 ключів будь-якої із земель – станеш Почесним Другом Буквордсу.
А для того, аби стати Володарем Королівства, потрібно здобути 8 ключів від всіх його земель.

На тебе чекає 8 земель Королівства «Буквордс»:

  • «Печера Жахайликів»,
  • «Камелот»,
  • «Задзеркалля»,
  • «Галактична імперія»,
  • «Зачарований ліс»,
  • «Ігросфера»,
  • «Галявина Єдинорогів»,
  • «Долина Драконів». Деталі про чарівне землі обіцяємо надіслати разом з совами наступним листом!

==> квитки <==

Вхід безкоштовний для:
дітей з багатодітних родин, дітей з малозабезпечених родин, осіб з інвалідністю, дітей переселенців, дітей учасників АТО, учасників бойових дій і героїв Майдану, вихованців дитячих будинків та інтернатів, дітей-сиріт та напівсиріт, пенсіонерів (за віком).

==> Реєстрація пільгових категорій відвідувачів <==