Фестиваль локальної гастрономії «True&Local»

Майже рік тому ми провели наш перший фестиваль локальної гастрономії True&Local у Києві. Тоді ж ми зрозуміли, що нам цього мало. Захотілося, щоб такі події відбувалися в різних містах і різних регіонах. Перший на черзі – Львів.

Львів’яни, привіт! Ми веземо у ваше місто виробників з усієї країни. Це фестиваль для тих, хто любить їжу, сезонні продукти і знайомитися з людьми, для яких гастрономія – справа життя.

Що буде?

Сезонний маркет:
На фестиваль приїдуть понад 40 українських виробників з різних куточків країни. Серед них будуть і новачки з Львівської області.

Майстер-класи від шефів:
Шеф-кухарі вчитимуть вас готувати авторські страви із продуктів від локальних виробників. Рецепти будуть простими і зрозумілими. Серед зіркових шефів – Ілля Сьомін, який розповість про ферментацію, Юлія Загура – повелителька суперфудів, Маріанна Душар – галицька експертка гастрономії.
У зоні вуличної їжі можна буде спробувати фірмовий суп зузу від Сергія Пожара. Це угорський наваристий суп з шлуночків гусака, індички і курки.

Сезонне меню страв:
Для фестивалю True&Local у Львові Марко Черветті підготує спеціальне меню Сільпо Resto. За основу візьмемо продукти «Лавки Традицій» і доповнимо все головним інгредієнтом сезону – гарбузом.
Ще один сезонний сюрприз – львівська пивоварня «Правда» представить гарбузовий ель, який можна скуштувати лише на нашому фестивалі.

Конкурс на кращого гарбуза:
Так-так, ми вирішили влаштувати конкурс краси серед гарбузів. Якщо у вас зберігся на городі особливий красень – приносьте його у львівський магазин «Сільпо» на вулиці Кульпарківській. Ми зробимо виставку і підготуємо грошові призи.

Радіо «Сковорода»:
До нас приїдуть наші друзі з радіо «Сковорода» і допомагатимуть розповідати про всі події у радіо-щоденниках з фестивалю

  
 

КІНО

Король Лев
22.07 • сьогодні
Сон в літню ніч
22.07 • сьогодні
Доктор Фауст
22.07 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти» «The best»
25.08 • більше місяця
Вечірка «White White Party»
27.07 • через 5 днів
Концерт гурту «Nothing But Thieves»
20.03 • більше місяця

ДІТЯМ

Фестиваль «РОДИНАfest»
18.08 • через 3 тижні
Кавуновий фестиваль 2019
24.08 • більше місяця