Фестиваль «West Tattoo Fest 2018»

9-а Міжнародна конвенція мистецтва художнього татуювання

Фестиваль West Tattoo Fest - це масштабний захід в тату - культурі України. Це грандіозний фестиваль для активних, амбітних людей, які звикли нестандартно проводити час. А також для справжніх любителів і фанатів тату - мистецтва, для тих, чиє життя немислиме без мистецтва татуювання. 

Фестиваль порадує учасників та відвідувачів фестивалю нестандартної шоу-програми, новими обличчями в світі тату, неповторними роботами майстрів, які будуть номінуватися в конкурсах з цінними призами, а також інтерактивними шоу байкерів, виступами прогресивних музичних команд і безліччю інших сюрпризів. Такого роду фестивалі вже більше 15 років проводяться по всій Україні. Де змагаються у своєму вмінні сотні майстрів, збираються тисячі любителів і шанувальників цього мистецтва, а також робиться виставка - продаж обладнання для художнього татуювання та пірсингу, як вітчизняних, так і зарубіжних фірм виробників. Ця акція є цікавою і суттєво відрізняється від загальної маси заходів проведених в славному місті Львів. 

Окуніться в атмосферу драйву, музики, прекрасних робіт, божевільного позитиву і веселощів. Фестиваль відкриє Вам новий погляд на світ, допоможе Вам придбати якісне татуювання. Отримати нові креативні ідеї. Поділитися досвідом і отримати нові знання в області художнього татуювання. 

==> квитки <==

 Промофото події: "Фестиваль «West Tattoo Fest 2018»"

 
 

КІНО

Я, ти, він, вона (12+)
21.01 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
25.01 • через 4 дні
Концерт-вечірка «По Коляді!»
28.01 • через тиждень