Фестиваль «Zaxidfest 2018»

Топовий український фестиваль європейського рівня цьогоріч зустрічатиме понад 50 іменитих виконавців. Упродовж трьох днів, з 24 по 26 серпня 2018 року, в Родатичах, що в 40 км від Львова, проходитиме найграндіозніша подія фестивального літа – Х ювілейний Zaxidfest.

Фестивальна спільнота вже в передчутті мега-шоу.
А Ви готові пірнути в музичне божевілля, наповнитись безмежним драйвом і шаленою енергетикою, відчути себе органічною частинкою велетенської дружньої родини, об’єднаної нестримною любов’ю до Західфесту? Тоді поспішайте придбати квитки заздалегідь! Відсвяткуйте День народження рідної країни у дружньому колі Західфесту!

Фестиваль, який робить людей щасливішими вже 10 років поспіль.
60 год музики нон-стоп, 500 кВт потужного звуку, понад 50 всесвітньо відомих гуртів та артистів з України і закордону! Західфест – це дійство, на яке прагнуть потрапити тисячі людей різного віку з різних міст і навіть країн заради якісної музики та шаленої фестивальної атмосфери. Та по-справжньому оцінити масштаб емоційного шалу Західфесту здатен лише той, хто хоч раз там побував. Це треба почути й побачити вживу, щоби наповнитись тією ейфорією і шквалом емоцій, пропустити крізь себе тонни музики.

Усі дороги ведуть в “Чарівну Долину” на Zaxidfest-2018
Щоби добратись до Чарівної долини Вам потрібне лише бажання. А щодо транспорту, то в дні Західфесту Ви можете скористатись фестивальними автобусами, власним авто, електричкою, бусами чи просто автостопом. І вже в дорозі Ви зустрінете нових друзів, однодумців і цікавих людей, які, як і Ви шаленіють від найкрутішого фестивалю України.

Полюбляєте сюрпризи? Придбайте про білети на ювілейний Західфест уже зараз!
І хоч програма ще перебуває за завісою невідомості і хоч іще не названо хедлайнерів Західфесту-2018, однак для фанів фесту важливим є інше – якісна музика, особлива атмосфера і спільність на лоні природи під відкритим небом, подалі від буденності й мегаполісів. Тож беріть друзів – і гайда на Zaxidfest!

Зверніть увагу! Організатори підготували для прихильників Західфесту справжню несподіванку - вільний вхід на фестиваль у День Незалежності України.

==> квитки <==

 Промофото події: "Фестиваль «Zaxidfest 2018»"

 

Промовідео події: "Фестиваль «Zaxidfest 2018»"

 

КІНО

Король Лев
23.07 • сьогодні
Сон в літню ніч
23.07 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка «ЧеTwerk Night»
25.07 • через 3 дні
Концерт гурту «Nothing But Thieves»
20.03 • більше місяця
Гумор-шоу «Вар'яти» «The best»
25.08 • більше місяця