Фотовиставка «Автостопом в Антарктиду»

В продовження популяризації експедицій в Антарктиду, Andrij Mochurad презентує фотовиставку "Автостопом в Антарктиду" а також унікальні фото-поштівки.

Представлені фотографії розкривають короткі історії з життя місцевих мешканців. Дослідників, морських левів, птахів та звісно пінгвінів. Кожна з них занадто коротка для цілого байопіку, але без кожної з них не зрозуміти контекст життя в Антарктиді. Так само як зберігаємо світлини на пам’ять про знакові моменти, представлені фото відтворюють невловимий настрій континенту.

Презентацію можерую Наталка Войтович, випусковий редактор РІА Львів. Буде можливість поставити питання Андрію Мочураду про подорож до Антарктиди та поспілкуватися особисто. На презентації також можна буде придбати поштівки з унікальними кадрами Антарктиди.

Андрій Мочурад - медійник, автостопом катався зонами військових дій в Іраці та брав інтерв’ю в терористів. В свою третю медійну експедицію відправився в Антарктиду (Автостопом в Антарктиду). На основі зібраного матеріалу плануються також книга та відео.

  
 

КІНО

Аватар 3
16.12 • більше місяця
Аватар 5
18.12 • більше місяця
Аватар 4
19.12 • більше місяця