Фестиваль локальної гастрономії «True&Local»

Майже рік тому ми провели наш перший фестиваль локальної гастрономії True&Local у Києві. Тоді ж ми зрозуміли, що нам цього мало. Захотілося, щоб такі події відбувалися в різних містах і різних регіонах. Перший на черзі – Львів.

Львів’яни, привіт! Ми веземо у ваше місто виробників з усієї країни. Це фестиваль для тих, хто любить їжу, сезонні продукти і знайомитися з людьми, для яких гастрономія – справа життя.

Що буде?

Сезонний маркет:
На фестиваль приїдуть понад 40 українських виробників з різних куточків країни. Серед них будуть і новачки з Львівської області.

Майстер-класи від шефів:
Шеф-кухарі вчитимуть вас готувати авторські страви із продуктів від локальних виробників. Рецепти будуть простими і зрозумілими. Серед зіркових шефів – Ілля Сьомін, який розповість про ферментацію, Юлія Загура – повелителька суперфудів, Маріанна Душар – галицька експертка гастрономії.
У зоні вуличної їжі можна буде спробувати фірмовий суп зузу від Сергія Пожара. Це угорський наваристий суп з шлуночків гусака, індички і курки.

Сезонне меню страв:
Для фестивалю True&Local у Львові Марко Черветті підготує спеціальне меню Сільпо Resto. За основу візьмемо продукти «Лавки Традицій» і доповнимо все головним інгредієнтом сезону – гарбузом.
Ще один сезонний сюрприз – львівська пивоварня «Правда» представить гарбузовий ель, який можна скуштувати лише на нашому фестивалі.

Конкурс на кращого гарбуза:
Так-так, ми вирішили влаштувати конкурс краси серед гарбузів. Якщо у вас зберігся на городі особливий красень – приносьте його у львівський магазин «Сільпо» на вулиці Кульпарківській. Ми зробимо виставку і підготуємо грошові призи.

Радіо «Сковорода»:
До нас приїдуть наші друзі з радіо «Сковорода» і допомагатимуть розповідати про всі події у радіо-щоденниках з фестивалю

  
 

КІНО

Я, ти, він, вона (12+)
22.01 • сьогодні
Почни спочатку (12+)
24.01 • через 2 дні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
25.01 • через 4 дні
Вечірка «Популярні»
26.01 • через 5 днів

ДІТЯМ

Вистава «Коза-Дереза»
24.01 • через 2 дні
Вистава «Проданий сміх»
27.01 • через 5 днів