Х Фестиваль активного туризму «Манівці»

Метою Фестивалю є промоція здорового способу життя, розвиток туризму та формування культури активного відпочинку. Захід формує командний дух та гартує молодь.

Спортивно-атракційний простір об’єднує близько двадцяти видовищних спортивно-розважальних елементів, які доступні навіть початківцям.

Учасники Фестивалю – діти, молодь і сім'ї з дітьми, спортсмени, туристи.

Щороку захід відвідує понад 1500 осіб зі Львова та області.

Програма фестивалю

23 вересня, субота

в день відкриття Фестивалю, незмінно пройдуть змагання серед команд підприємств міста Львова. Це єдина категорія, для яких участь у Фестивалі є платною. Саме завдяки фінансовим внескам бізнесменів, а також бюджетній підтримці, створено можливість безкоштовної участі для дітей, молоді та усіх охочих.

Командні змагання між львівськими компаніями, що фінансово підтримали організацію Фестивалю.
Склад команди 4 - 8 осіб
Завдання подолати 5 з 20 етапів (перелік етапів призначається команді випадковим чином), перемогти суперників своєю згуртованістю
Тривалість близько 3 годин
Після завершення змагань - можливість випробувати всі 20 етапів на собі.

Цьогоріч змагатимуться команди з найрізноманітніших галузей – працівники компаній-виробників, представники ІТ-сектора, великих торгівельних мереж і невеликих приватних підприємств. Таке розмаїття доводить, що у Львові соціально відповідальні підприємства є у кожній сфері.

24 вересня, неділя

кожен бажаючий може прийти і безкоштовно випробувати усі етапи, представлені тут. За словами організаторів, етапи доступні для всіх охочих, незалежно від віку та не вимагають спеціальної підготовки. Для сімей з дітьми спеціальна пропозиція: сім`ї, які пройдуть усі спрощені етапи Фестивалю, отримають заохочувальний приз – сімейний абонемент на відвідання Мультиспортивного залу на Погулянці.

25 вересня, понеділок

відбудуться змагання серед команд школярів віком 12-14 років. Особливу увагу організатори спрямовують на залучення соціально вразливих груп дітей. Тож запрошуються сиротинці, інтернати, громадські об’єднання, які працюють з дітьми.

Програма Фестивалю за десять років зазнала суттєвих змін і перетворень.

Народ хоче нових вражень, незвичного формату. Побавте мене, але якось особливо,
- Тарас Білошицький, голова оргкомітету Фестивалю.

Тож традиційні спортивні дистанції (скелелазіння, шнурова траса, велотріал) доповнив ексклюзивними авторськими конкурсами, які виготовляє сам: «бігбол» - 2-метровий м’яч на волейбольному полі, бої «сумо» - у надувних мішках, «аербег» - стрибок з висоти 10 метрів на надувну подушку та інші.

Перелік спортивних етапів

Велосипедний етап. Командний залік — 24.09. Учасників від команди – 3 особи. Необхідно якнайшвидше проїхати на велосипеді трасу, що складається з лабіринту, лавки, доріжки та інших елементів. Штрафні бали нараховуються за падіння з велосипеда, дотик ногою до землі та руйнування фігур-перешкод. Час проходження дистанції фіксується по старту першого учасника і фінішу останнього.
Особистий залік - 25 вересня у двох номінаціях: аматори і професіонали. Сімейні перегони: 25.09.

Скелелазіння. Учасники, використовуючи суддівську страховку, повинні за мінімальний час піднятися та спуститися по штучних перешкодах, що імітують скелі (штрафний час не враховується). Командний залік — 24.09 і 26.09. Учасників від команди - 2 особи. Особистий залік та сімейні перегони: 25.09.

Пішохідний туризм. Проходження шнурової траси з набору елементів за мінімальний час. Командний залік — 24.09 і 26.09. Учасників від команди - 2 особи. Особистий залік та сімейні перегони: 25.09.

Шашки. Гра на шаховій дошці розміром 5 на 5 метрів, великими фігурами. За правилами гри «кутики». Склад команди 8 осіб. Командний залік — 24.09 і 26.09. Сімейні перегони: 25.09.

Бігбол. Командний етап за правилами, аналогічними до правил волейболу, з використанням 2-метрового м’яча. Командний залік — 24.09 і 26.09. Учасників від команди - 6 осіб. Особистий залік та сімейні перегони: 25.09.

Слеклайн. Змагання на найдальше проходження по натягнутій понад озером стропі. Командний залік — 24.09 і 26.09. Учасників від команди - 3 особи. Особистий залік - 25.09.

Пейнтбол. Командний залік: 23 вересня. Кількість учасників від команди – 5 осіб. Ігрові поєдинки збірних індивідуальних команд 25.09. Вартість участі платна.

Сумо. Учасники, одягнені у надувні костюми, повинні збити з ніг команду суперників. Командний залік – 24.09 і 26.09. Учасників від команди - 4 особи.

Паркур-трікінг. Подолання смуги перешкод. Командний залік – 24.06 і 26.09 Учасників від команди - 3 особи.

Аербег (надувна подушка). Мета етапу – здійснити максимальну кількість стрибків за відведену одиницю часу. Командний залік 24.09 і 26.09.

Купини. Команди намагаються зіштовхнути суперників з острівців-«купин» поролоновими палицями. Переможцем гри є команда, у якої на «купинах» залишилось більше учасників. Командний залік 24.09 і 26.09. Сімейні перегони: 25.09.

Фестиваль активного туризму та дозвілля - це соціальний проект Турклубу «Манівці», що втілюється за підтримки управління молоді та спорту Львівської міської ради, служби у справах дітей Львівської ОДА та Центру творчості дітей та юнацтва Галичини.

Заявки команд підприємств, студентів, спортивних федерацій (23.09) та школярів (25.09) на участь у змаганнях в рамках Фестивалю подаються до 18:00 21.09.2017 шляхом заповненням відповідної електронної форми. Для участі в особистому заліку (24.09) заявки не подаються.

 Промофото події: "Х Фестиваль активного туризму «Манівці»"

 

Промовідео події: "Х Фестиваль активного туризму «Манівці»"

 

КІНО

Свінгери 2
06.12 • більше місяця

КОНЦЕРТИ ТА СВЯТА

ІІ День Сихова
18.08 • сьогодні

ДІТЯМ

Паперове шоу
19.08 • через 2 дні
Active Weekend Lviv
09.09 • через 3 тижні
Ярмарок дозвілля дитини
01.09 • через тиждень