Родинне барбекю «Великдень на даху»

Започатковуємо нові родинні традиції разом!

Великодній тиждень у Львові завжди насичений святковими дійствами.

Цьогоріч команда Lviv Film Center пропонує свою унікальну програму та запрошує львів'ян провести світле свято Великодня у форматі родинного барбекю "На даху".

На гостей чекають сучасна великодня тематика в поєднанні з приємною музикою, а також інтерактивні квести, творчі майстерні, виступи дитячих колективів, кіно розіграші, весела фотозона та Ярмарок пасок.

Поки дорослі насолоджуватимуться теплим весняним сонечком, дихатимуть чистим повітрям на фоні озера і ласуватимуть нашими барбекю-смаколиками, для дітей ми організуємо справжні великодні змагання — парковий квест «Розшук великодніх яєць» у Горіховому гаю, переможці якого матимуть змогу виграти місячний родинний абонемент на перегляд кіноновинок в Lviv Film Center. А для малечі, якій зовсім не буде цікаво розшукувати яйця, ми підготуємо мистецьку програму Винахідливого Вуханя від проекту STEAM space — будемо малювати, ліпити та майструвати на великодню тематику.

Проте справжньою родзинкою нашого дійства ми вважатимемо імпровізований ярмарок пасок, участь в якій зможе прийняти кожна файна й порядна ґаздиня! Долучитись до ярмарку просто — принеси свою свіжоспечену паску в Lviv Film Center 29 квітня о 15:00 та позмагайся з іншими. Власники найбільш креативної, традиційної і великої паски отримають денний родинний абонемент на перегляд кіноновинок в нашому кінотеатрі. Отже, не цурайтесь — тут ви зможете не тільки помилуватися кулінарними шедеврами інших, а й самим презентувати свої.

  
 

КІНО

Король Лев
20.07 • сьогодні
Сон в літню ніч
20.07 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка «YouTube Party у MYplay»
21.07 • через 2 дні
Вечірка «White White Party»
27.07 • через тиждень
Гумор-шоу «Вар'яти» «The best»
25.08 • більше місяця

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Пінне шоу
20.07 • сьогодні
Етнофестиваль у Victoria Gardens
27.07 • через тиждень