Студентський фестиваль з волейболу

У змаганнях запланована участь студентів університетів, академій, інститутів, коледжів. Змагання у вказаному форматі відбудуться вдруге. Мета заходу – залучення студентів вищих навчальних закладів до регулярних занять з волейболу як складової здорового способу життя, а також підготовка волейбольних команд Львівської області до участі в ХІV літній Універсіаді України.

Президент Львівської обласної федерації волейболу Левків Володимир зазначає: «Сьогодні студентський волейбол, як і студентський спорт загалом, сприймається переважно як змагання між збірними командами вищих навчальних закладів, до складу яких входять кращі спортсмени вишів. В той же час, студентська молодь застосовує волейбол як засіб активного дозвілля, форму спілкування, спосіб розширення кола друзів. Волейбол приваблює молодь можливістю одочасно змагатися і розважатися. Для участі у заходу студентам пропонується створити команду, до складу якої входять і хлопці, і дівчата. Під час заходу окремо будуть змагатися команди спортсменів-розрядників та команди аматорів. Також
будуть проводитися конкурси з елементами волейболу».

Голова комісії Львівської обласної федерації волейболу з розвитку волейболу серед дорослих і студентів Ковцун Василь звертає увагу на те, що змагання з волейболу забезпечують не лише підвищення рівня спортивної підготовленості студенті, але й сприяють налагодженню дружніх контактів серед учасників заходу, формуванню середовища активних студентів, націлених на участь у регулярних заняттях з волейболу, ведення здорового способу життя.

Програма змагань:

9 жовтня

11:00-12:30 – проведення наради з представниками команд щодо формату та календаря
проведення змагань;
13:00-14:00 – проведення параду-відкриття змагань;
14:00-17:00 – проведення ігор у відповідності до календаря змагань.

10 жовтня

11:00-13:00 – проведення ігор у відповідності до календаря змагань.
13:00-17:00 – проведення волейбольних конкурсів серед учасників змагань;

11 жовтня

11:00-15:00 – проведення ігор у відповідності до календаря змагань.
15:00-16:00 – нагородження призерів змагань, парад закриття.