Всеукраїнський дитячий турнір із міні-футболу «Галицька Феєрія»

На стадіонах Львова і Винників уперше відбудеться всеукраїнський турнір із міні-футболу, в якому змагатимуться команди дітей 2009-2012-го років народження зі всіх куточків України.
З метою популяризації футболу серед молодого покоління, підвищення спортивної майстерності юних футболістів Федерація футболу Львівської області започатковує унікальні масштабні змагання.

Всі команди, які відгукнуться на запрошення, повинні подати підтвердження своєї участі в «Галицькій Феєрії» до 10-го квітня

==> реєстрація <==   Або за номером телефону.

Склад команди 2009-го р.н.: 8 гравців та воротар; 2010-2012-го р.н. – 4 гравці та воротар. Кількість замін необмежена, дозволяється зворотна заміна (заміна воротаря тільки під час зупинки гри з дозволу арбітра).

Команда-переможець отримає кубок, почесні дипломи та цінні подарунки, команди-призери – подарунки і почесні дипломи. Також цінними подарунками буде нагороджено юних футболістів, визнаних оргкомітетом кращими у своїй номінації.

Галицька Феєрія – новий турнір всеукраїнського масштабу. Вже в самій назві («феєрія – оповідання про дивовижну красу») ми заклали ідею про те, що ці змагання будуть справжнім святом футболу для дітей, які, окрім участі в турнірі, матимуть змогу ще й насолодитися прекрасним Львовом. Разом із начальником відділу організаційної роботи ФФЛ Андрієм Чуликом ми довго працювали над форматом цього турніру й тим, щоби він вніс певну унікальність серед дитячих змагань.Першою такою ластівкою стане визначення кращої атакувальної команди в кожній віковій категорії, зустрічі з професійними футболістами та відвідини футбольних матчів. Окрема подяка нашим партнерам – Групі компаній Greenville, компанії Tickets.ua, Галжитлобуд за допомогу в організації турніру», – начальник відділу стратегічного розвитку та маркетингу Федерації футболу Львівської області Тарас Репицький.

  
 

КІНО

Король Лев
20.07 • сьогодні
Сон в літню ніч
20.07 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка «YouTube Party у MYplay»
21.07 • через 2 дні
Вечірка «White White Party»
27.07 • через тиждень
Гумор-шоу «Вар'яти» «The best»
25.08 • більше місяця

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Пінне шоу
20.07 • сьогодні
Етнофестиваль у Victoria Gardens
27.07 • через тиждень