Інтерактивна презентація книжки «Гра в музей» Ірини Магдиш та Наталі Космолінської

Друзі, хочете дізнатись, як цікаво провести час із дітьми у музеї чи галереї? Як бавитись, спілкуючись про мистецтво? Як перетворити похід у музей на незабутній спогад дитинства?

У Галереї відбудеться інтерактивна презентація книжки «Гра в музей» Ірини Магдиш та Наталі Космолінської, а ще квести-екскурсії для дітей (6-10 років) й дорослих.

==> реєстрація <==

Наталія Космолінська та Ірина Магдиш точно знають, як захопливо та нестандартно розповісти про предмети мистецтва, що експонуються у Львівській національній галереї мистецтв ім. Б. Возницького. Адже саме вони створили чудову пізнавальну книжку «Гра в музей», на сторінках якої читач знайде: багато цікавого про картини й скульптури з Львівської галереї, чимало ідей для мандрівок унікальними місцинами Львівщини, а також інформацію щодо музики, книжок, фільмів, котрі пов’язані з предметами мистецтва. Ця книжка – справжня знахідка для усіх, хто любить творчість та мислить яскраво.

Тож вже наступної суботи ми – маленькі та дорослі любителі мистецтва – спробуємо створити свою гру в музей! У цьому нам допоможуть не лише авторки книжки, а й прекрасні працівниці Львівської національної галереї мистецтв ім. Б. Возницького, які проведуть ігровий квест по експозиції. Чудова нагода весело та з користю провести час усією родиною. «Навіть якщо ваша дитина скаже, що їй нудно в галереї, то це не проблема – вона просто ще не готова до кількагодинних походів у музей, – зауважила Ірина Магдиш. – Якщо малечі цікаво дивитися тільки на сходи галереї чи лише на одну картину, то дивіться на сходи чи цю картинку. І через якийсь час дитина доросте до споглядання кількох картин чи кількох залів музею. Якщо їй подобається ходити бавитися в музеях в кубики, то ходіть туди і бавтеся. Бо це зафіксує в її голові, що музеї – це цікаво. Головне наше завдання і завдання цієї книжки – показати, що в музеї може бути цікаво. Вже потім дитина сама збільшуватиме свої знання про митців, фарби та техніки».

Наталія Космолінська: за фахом — історик мистецтва та архітектури, арт-критик; покликання — пояснювати, що історія — це не нудно, а сучасне мистецтво — це не страшно.

Ірина Магдиш: за фахом — редактор; покликання — деконструювати архаїчні уявлення і застарілі практики діалогу людини і культури.

 Фотозвіт події: "Інтерактивна презентація книжки «Гра в музей» Ірини Магдиш та Наталі Космолінської"

 

Промовідео події: "Інтерактивна презентація книжки «Гра в музей» Ірини Магдиш та Наталі Космолінської"