Кіно в парку «Вогнем і мечем» Частина 1

Ян Скшетуський, посол князя Яреми Вишневецького, повертається із завдання з Криму. На шляху він рятує життя козацькому полковнику Богдану Хмельницькому. Під час перепочинку в корчмі заприятелював з двома шляхтичами Яном Заглобою і Лонгинусом Підбийп'яткою, які мали можливість побачити, як Скшетуський справляється з нахабним старостою Чаплинським. У подальшу дорогу вирушають разом. Невдовзі натрапляють на розбиту карету княгині Курцевич. Та допомагають у цій складній ситуації племінниці її померлого чоловіка княгині, Олені.

Хмельницький організовує на Січі велике повстання козаків, яких підтримали кримські татари. Бунтівники перемагають польські коронні війська під Жовтими Водами й Корсунем. Бунт намагається «втопити в крові» князь Ярема Вишневецький, якому служать Скшетуський з Підбийп'яткою. Військові обов'язки відривають Скшетуського від його коханої Олени. І він не в змозі захищати її від загроз війни та закоханого в неї козака, Богуна.

Військо Вишневецького не може розраховувати на допомогу інших магнатів, бо вони бажають домовитися з козаками. Посполите рушення, яких зібрали під Пилявцями, втікає від звістки про прибуття татар. Військо князя зводять укріплення у фортеці Збараж, де бере в облогу їх величезна армія Богдана Хмельницького і хана Іслама Гірея. Шляхта, в числі кільканадцяти тисяч солдатів захищається хоробро, але не має шансів проти такої великої сили.

Князь відсилає Підбийп'ятку, щоб він прокрався через табір козаків і сповістив короля про важке положення війська. Лонгинус Підбийп'ятка гине від стріл, з молитвою на устах. Ця місія вдається Скшетуському, завдяки якому король Ян II Казимир рушає з підмогою на Збараж.

Князь, Скшетуський і Заглоба стають героями, рятують Олену, а крім того ловлять Юрка Богуна (але Ян Скшетуський прощає йому викрадання Олени та відпускає).

Жанр: Драма, Військові, Історичні, Пригоди
Тривалість: 175 хв.
Країна: Польща
Режисер: Єжи Гоффман
Актори: Ізабелла Скорупко, Міхал Жебровський, Олександр Домогаров, Богдан Ступка, Анджей Северин, Руслана Писанка

 Промофото події: "Кіно в парку «Вогнем і мечем» Частина 1"

 

Промовідео події: "Кіно в парку «Вогнем і мечем» Частина 1"

 

КІНО

Гуцулка Ксеня (0+)
19.03 • сьогодні
Свінгери 2 (16+)
19.03 • сьогодні