Захар Беркут (Лекція)

Захар Беркут (Lecture)
««Захар Беркут»… Забутий твір зі шкільної хрестоматії чи сучасний блокбастер? Історична повість чи філософська утопія? «Образ громадського життя Карпатської Русі в XIII віці» чи влучна алегорія геополітичних конфліктів ХХІ століття? Які шанси згуртованої громади здолати орду загарбників і що для цього потрібно? Як створити новочасний кіноміф про українського супергероя на основі класичної літератури? Відповіді на всі ці запитання запропонує франкознавець, директор Дому Франка доктор Богдан Тихолоз на прикладі головної української прем’єри цієї осені! Усе, що ви хотіли дізнатися про «Захара Беркута», але соромилися спитати!

P.S. А знаєте, чому Беркут – Захар?»

Рік 1241. На нашу землю прийшли гості, яких ніхто не кликав - монголо-татари під проводом жорстокого хана Бурунди. Ця орда рухається на захід, знищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до Карпатських гір, вони вирішили трохи відпочити, розбити табір. Вночі туди проникло кілька місцевих мисливців - брати Беркути, які звільнили всіх полонених. Бурунда був в люті, коли про це дізнався. Тепер він вважає своїм обов'язком помститися кривдникам і знищити місцеві поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога.

 

Розклад сеансів у львівських кінотеатрах

сьогодні 14 пн
 
години
23:34
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
 
На даний момент не заплановано жодного сеансу стрічки «Захар Беркут (Лекція)» на обрану дату

Найближчий сеанс 15.10.19 // 19:00
Останній сеанс 15.10.19 // 19:00


Зверніть також увагу, що зазвичай, львівські кінотеатри публікують розклад сеансів лише на один тиждень, відтак, дата останнього сеансу не завжди є остаточною і може бути продовжена в день чергового оновлення розкладу (переважно щовівторка-середи)


 

Трейлер кінострічки: "Захар Беркут (Лекція)"