Кіновечір «Люди в чорному»

Ви вже чекаєте Чорну п’ятницю?
Приходьте до нас на чорну суботу!
Запрошуємо на кіновечір улюбленої комедії "Люди в чорному"!

Фантастична комедія, яка отримала «Оскар» за грим, поклала початок серії фільмів про роботу секретної організації, яка регулює діяльність інопланетян серед землян і робить усе, щоб земляни жили спокійно.

Посміємося разом з взаємодії землян та прибульців. На вас чекають:

  • Люди в чорному 1 (1997 р.)
  • Люди в чорному 2 (2002 р.)
  • Люди в чорному 3 (2012 р.)

"Люди в чорному"
У Кея з’являється молодий напарник, учорашній поліцейський Джей. Їм стає відомо про незаконне проникнення на нашу планету прибульця з жорстокої раси «жучків». Намагаючись спіймати його, агенти дізнаються, що монстра цікавить якийсь артефакт, володар якого погубить планету.

"Люди в чорному 2"
Агент Джей стикається із надважким завданням – знайти таємний космічний артефакт та врятувати його від космічної істоти, що здатна руйнувати світи. Але таємницю артефакту знає лише агент Кей, який пішов у відставку та стер пам'ять про минулу службу. Для порятунку всесвіту, Джею необхідно віднайти спосіб відновити пам'ять свого друга та партнера...

"Люди в чорному 3"
Лютий інопланетний злочинець на ім'я Борис втікає з космічної в'язниці, розташованої на Місяці з ціллю помститися своїм ворогам. Його першою ціллю стає агент Кей. Для цього Борис відправляється в минуле, аби ліквідувати молодого Кея та розпочати вторгнення на планету раси боглодитів, представником якої і є сам Борис. Щоб запобігти вторгненню прибульців і смерті свого друга-наставника, Джей вирушає в 1969 рік слідом за злочинцем.

 Промофото події: "Кіновечір «Люди в чорному»"

 

Промовідео події: "Кіновечір «Люди в чорному»"