Концерт Андріани

Андріана — українська співачка, що виконує пісні у жанрі Pop-Music дає сольний концерт разом з музичним гуртом «Ваlcanic Band».

На концерті ви почуєте її відомі пісні такі як «Бред Пітт», «Ой мамо», «Ча Ча Ча» та інші.

З 2016 року по 2017 рік артистка та її команда випускають три відеороботи. Кліп на пісню «Ла-Ла-Ла», який стає новою візитною карточкою Андріани, та здобуває близько мільйона переглядів та позитивних відгуків, «Бред Пітт» відео, яке не зникає з екранів музичних телеканалів та остання робота «Не дала», яка з кожним днем набуває все більшої популярності.

В 2017 році Андріана від’їздила концертний тур містами України. Відзначився він двома масштабними концертами в Києві у «Caribbean club» та у Львові у «Malevich club» найбільшому в Західній Україні концертному майданчику. Повні зали, неймовірна енергетика, музика та пісні не залишили байдужим і найвимогливішого слухача. Фрагменти зі зйомок концерту у Києві показував канал М2, у Львові транслював — телеканал ZIK.

У 2018 році Андріану номіновано на звання «Співачка року» за версією премії каналу М2 «Золота Жар — Птиця». А також у 2018 році Андріана успішно презентувала пісню та відео кліп «Ой мамо».

Участниця музичної премії «Золота Жар-Птиця 2019»

==> квитки <==

  

Промовідео події: "Концерт Андріани"