Концерт баварського молодіжного оркестру/ Bljo

BLJO/ Баварський молодіжний оркестр – це коли юні серця випромінюють істину!

Колектив із сотні молодих амбіційних музикантів щорічно здійснює концертні тури країнами Європи,Азії та Америки, виступає у найвідоміших залах та є постійним учасником великих фестивалів класичної музики – вперше в завітає в Україну саме на фестиваль LvivMozArt. Молодіжний симфонічний оркестр Баварії заслужено вважається одним із найуспішніших в Європі. Оркестр презентуватиме унікальну програму з шедеврів німецького симфонізму, музики Йоганнеса Брамса та Ріхарда Штрауса.

Історія створення “Трагічної увертюри” Брамса пов’язана із планами віденського Бургтеатру поставити на сцені придворної опери трагедію Ґьоте “Фауст”. Незважаючи, що пізніше композитор відмовився від ідеї пов’язувати увертюру з літературним першоджерелом, “Трагічна увертюра” таки отримала своє музичне життя. Літературні шедеври по-новому оживають через мову звуків та стають ще ближчими публіці.

Ріхарда Штрауса по праву називають “останнім романтиком”. Цикл “ 4 останні пісні” композитор написав за рік до смерті. Вони відтворюють спокій композитора та його прийняття незворотного перед кожною людиною – власного заходу сонця. Напрочуд поетичні “4 останні пісні” Штрауса дихають довершеністю, спогляданням та насолодою від краси світу. В останній пісні звучать слова: “Ми йшли через горе та через радість рука об руку; Тепер ми можемо відпочити від мандрів над спокійною землею…”. Через свою віртуозність та складність твори Ріхарда Штрауса майже не виконуються в Україні.

В основу симфонічної поеми «Так казав Заратустра» покладений однойменний філософський трактат Фрідріха Ніцше. Бурхливий драматизм поеми є яскравим зразком пізнього німецького романтизму. Від часу своєї прем’єри (1896) і до сьогодні “Так казав Заратустра” залишається одним із найпопулярніших творів класичної музики. Це перша в історії музики інтерпретація філософського тексту, а сам твір складається із 9 частин, однойменних до джерела.

Програма:

  • Й.Брамс «Трагічна увертюра»
  • Р. Штраус «4 останні пісні»(“Перед сном”, “Вересень”, “Весна”, “На заході”)
  • Р. Штраус «Also sprach Zaratustra“

Дрес-код: Black tie
Солісти: Наталія Боєва (Росія-Швейцарія)
Диригент: Ніколас Раусс (Швейцарія)
Виконавці: BLJO / Баварський молодіжний симфонічний оркестр (Німеччина)

==> квитки <==

Відбувається в межах Міжнародний фестиваль класичної музики «LvivMozArt» 2019

 Промофото події: "Концерт баварського молодіжного оркестру/ Bljo"

 

Промовідео події: "Концерт баварського молодіжного оркестру/ Bljo"

 

КІНО

Захар Беркут
13.11 • сьогодні
Єті
13.11 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Концерт гурту «Nothing But Thieves»
20.03 • більше місяця

ДІТЯМ

Вистава «Стук-грюк»
16.11 • через 3 дні