Концерт «Чарівний перстень Вольфганга»

Концерт-зустріч двох молодіжних оркестрів: BLJO/ Баварського молодіжного та Молодіжного симфонічного оркестру України/ YsOU

Маленький Вольфганг Амадей потрапляє в незвичну чарівну мандрівку!

Одного дня хлопчик випадково знаходить чарівний перстень, який відразу надягає на палець. І вмить опиняється у зовсім незнайомому місці, в незнайомій країні. Навіть не в одній?
Від берегів Латинської Америки, через Атлантичний океан до європейських міст і далі…
Мандрівка музичними просторами нашої планети з маленьким Моцартом – це справжня пригода для найменших слухачів фестивалю.

Два потужні оркестри України та Німеччини, в складі яких винятково найталановитіша молодь, зустрінуться на сцені філармонії у складі камерних ансамблів та разом створять яскравий калейдоскоп звучання культур зі всього світу. Народні наспіви, романтичні шедеври, танці Німеччини, Австрії, Франції, Італії, України, країн Латинської Америки, безліч творчих цікавинок та сюрпризів, а також веселе спілкування з юною публікою, коли музиканти поділяться секретами та можливостями різноманітних оркестрових інструментів.
Гайда відкривати світ разом!

Молодіжний симфонічний оркестр Баварії заслужено вважається одним із найуспішніших в Європі. Колектив із сотні молодих амбіційних музикантів щорічно здійснює концертні тури країнами Європи,Азії та Америки, виступає у найвідоміших залах та є постійним учасником великих фестивалів класичної музики.

Молодіжний симфонічний оркестр України – колектив, заснований диригенткою Оксаною Линів у 2016 році. Це молоді музиканти з різних куточків України, віком від 12 до 22 років. Наприкінці 2016 року у Львові обрали основний склад оркестрантів, в жюрі були українські та німецькі музичні експерти. За цей час оркестр виступив на сценах України, а також у Німеччині та Австрії.

ФОРМАТ: Камерна музика
Виконавці: BLJO / Баварський молодіжний симфонічний оркестр (Німеччина), Молодіжний симфонічний оркестр України (Україна)

==> квитки <==

Відбувається в межах Міжнародний фестиваль класичної музики «LvivMozArt» 2019

  
 

КІНО

Захар Беркут
13.11 • сьогодні
Єті
13.11 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Концерт гурту «Nothing But Thieves»
20.03 • більше місяця

ДІТЯМ

Вистава «Стук-грюк»
16.11 • через 3 дні