Концерт Estas Tonne

Музика, проникаючи через наше сприйняття, може виявитися не тільки сильним естетичним переживанням, а й потужним, який пробуджує, початком до іншого розуміння світу і власної особистості.

Незалежно від індивідуальних швидкостей, кожна свідомість поступово і неминуче поглиблює свою інтеграцію в нескінченне і цілісне поле всесвіту. Чим далі ми просуваємося цим шляхом, тим виразніше проглядаються взаємозв'язку на рівні всього світобудови, тим очевидніше стає ілюзорність кордонів, які порушують красу і єдність цього безперервно народжується світу.

Музика з найдавніших часів є одним з найпотужніших інструментів, що сприяють інтеграції людської свідомості. Щоб відчути себе частиною великого і безмежного світу через музику, ми вирішили зібратися разом з вами весною 2019 року в містах і країнах, в яких пройде отримав відповідну назву концертний тур Естасіо Тонне.

Саме їм завершиться етап чергуються протягом 4 років осінньо-весняних концертних раундів, за яким послідує необхідний перерву. Будь накопичений досвід, як індивідуальний, так і колективний, вимагає тимчасової зупинки з тим, щоб враження довгого шляху могли інтегруватися всередину нас. Укорінюючись в кожному, вони розширюють межі внутрішнього простору, прискорюючи, тим самим, цикл інтеграції зовнішньої ... Так, після закінчення туру ми не станемо прощатися. Будь-яка пауза - лише етап шляху ... шляху до нових зустрічей ...

==> квитки <==

  

Промовідео події: "Концерт Estas Tonne"