Відмінено

Концерт Francis Goya

Найромантичніший гітарист світу Francis Goya виконує композиції з українськими мотивами   
Епітети та порівняння, якими нагороджує Френсіса Гойю світова музична критика, неможливо перерахувати, і всі вони зводять талант музиканта в чудову, чи не абсолютну ступінь. І з цим неможливо не погодитися - варто хоча б раз побувати на його живому виступі. 
Композиції Гойї сповнені магії, лірики, ніжності, сонця і тієї ностальгії по прекрасному, яку відчуває будь-яка людина.

«Nostalgia» - саме так називається перший сингл гітариста, який опанував серцями мільйонів людей, потрапив в топ хіт-парадів багатьох країн і зробив гітариста зіркою світового рівня. Це був перший колосальний успіх. З тих пір, Френсіс Гойя записав ще 35 альбомів, більшість з яких стали «золотими» і «платиновими» і визнані перлинами світової інструментальної музики. Під його «Besame mucho» закохується і плаче, сміється і сумує не одне покоління. 

Альбоми Френсіса Гойї продані тиражем понад 28 мільйонів примірників! Це неймовірне досягнення і визнання талантів гітариста-композитора. Френсіс Гойя - автор безлічі суперхітів, які на слуху у мільйонів людей в усьому світі. «Nostalgia», «Woman in love», «Besame mucho», «Historia de un amor», «Everything», «I do I do it for you», «I will always love you», «Emanuelle», «Killing me softly», «Georgia on my mind», «Memories», «Melodia» - ці суперпопулярні композиції відомі всім, навіть тим, хто не знає ім'я їх автора! Гойя зробив музику головною справою свого життя і пропагує любов до неї не тільки як виконавець. Він спеціально створив фонд, який допомагає відкривати нові таланти серед дітей та підлітків з неблагонадійних районів Марокко. На зібрані зі своїх концертів кошти купує музичні інструменти і фінансує уроки співу і танців для дітей.

Неважливо, яку композицію обере Маестро: класичну мелодію, джазову композицію, латиноамериканський ритм - його гітара гармонійно звучить і з величезним оркестром, і у дуеті з відомим французьким піаністом Річардом Клайдерманом, і разом з невеликим музичним колективом бельгійця. Інструмент в його руках здатний передати будь-які емоції і всі відтінки почуттів. У 1980-х гітарист став першим артистом "легкого жанру" - це специфічні звуки з сумішшю чутливості і сонячного резонансу, саме так оцінили музичну творчість критики, визначили новий жанр, який по праву може носити ім'я творця.

Майстерність геніального гітариста-віртуоза поєднується з рідкісним талантом обдаровувати своїх слухачів теплом, чуттєвістю і тією особливою енергетикою, коли всі серця б'ються в унісон і відгукуються на кожне коливання гітарної струни. Кожен його концерт, де б він не проходив, стає подією світового масштабу. 

==> квитки <==

 Промофото події: "Концерт Francis Goya"

 

Промовідео події: "Концерт Francis Goya"

 

КІНО

Король Лев
23.07 • сьогодні
Сон в літню ніч
23.07 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка «ЧеTwerk Night»
25.07 • через 3 дні
Концерт гурту «Nothing But Thieves»
20.03 • більше місяця
Гумор-шоу «Вар'яти» «The best»
25.08 • більше місяця