Концерт гурту «Хорея Козацька»

Хорея Козацька - це гурт, який зі шляхетною елегантністю проведе вас через століття культурних, пісенних, музичних традицій.

У доробку Хореї Козацької понад 200 пісень і музичних композицій, які охоплюють часовий простір Руси-України від середньовіччя, ренесансу, бароко, класицизму, романтизму, творів ХХ століття аж до модерної України. Більшість старовинних творів у репертуарі колективу - це унікальні музичні пам’ятки, результат складної багатомісячної, а іноді багаторічної пошукової роботи у архівах і експедиціях.

Кожен виступ Хореї Козацької - завжди маленьке відкриття світу. Чого варта лише можливість почути таке різноманіття рідкісних музичних інструментів. Це і старосвітська бандура, і кобза, і лютня, колісна ліра, скрипка, пандора, шалмей, корнет (цинк), лізард, шалюмо, басоля, фідель, дуда, перкусія, ціле сімейство сопілкових, барочна траверс флейта, віуела, барабан, бубон. При цьому деякі із них - це оригінальні стародавні інструменти, деякі виготовлені самими ж музикантами за давніми зразками.

Своєю творчістю Хорея Козацька прагне свідчити про глибину, світовий рівень і красу української культури. А наскільки їй це вдається, судити вам.

==> квитки <==

 Промофото події: "Концерт гурту «Хорея Козацька»"

 

Промовідео події: "Концерт гурту «Хорея Козацька»"

 

КІНО

Я, ти, він, вона (12+)
21.01 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
25.01 • через 5 днів
Концерт-вечірка «По Коляді!»
28.01 • через тиждень