Концерт гурту «OY Sound System»

OY Sound System - це передусім проект музичних ідей. А ті ідеї приносятьлюди. Зараз концертною основою колективу є вокалістка Вікторія Родько і молодший з братів Галаневичів і це вже третій візит OYSS до львівської публіки, що так полюбилася!

Але тепер їхній кураж та впевненність у собі, як кажуть, “підкріплені паперами” - перший альбом “Attention! Attention!”, що вийшов у серпні, визнаний найкращим альбомом року за версією часопису “Karabas.Live”, а також увійшов до рейтингів решти впливових видань про музику!

Доволі важко "впихнути" цей культурний продукт в якісь визначені стилістичні та жанрові рамки. Музичні гурмани зможуть розпізнати дабове і future garage звучання, trip-hop, CDM і навіть трохи ambient де-не-де. Також відчувається вплив етнічної музики, що природньо, враховуючи "дахабрахівський" бекграунд одного з засновників колективу Марка Галаневича. Абстрактні гітарні рифи Євгена Славянова та звучання дудука та хулусі у виконанні мультиінструменталіста Максима Бережнюка надають крила хитромудрому електронному мереживу, створеному Тарасом Галаневичем (Galatar). В одному з треків можна розпізнати голос ще однієї учасниці ДахаБрахи Ніни Гаренецької, яка виступала певний час з колективом. 

Тож визнані і ще більше вмотивовані OY Sound System їдуть вітати львів’ян староноворічним качем і ще чимось новеньким!

Support:

  • Garry Shumoff
  • Y. Bravo Delta
  • Terry Mutiny
 Промофото події: "Концерт гурту «OY Sound System»"

 

Промовідео події: "Концерт гурту «OY Sound System»"

 

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
25.07 • через тиждень

ДІТЯМ

Свято кавуна у King Cross Leopolis
29.07 • через тиждень