Концерт «Музика ідеальних структур. Улла Кріґул, Естонія»

Ідеальна структура. Графічна досконалість. Точна врівноваженість. Це мандала. Давній символ, модель Всевіту. Свою “Мандалу” Ганс-Андре Штамм написав як медитацію. Ця музика наближує нас до розуміння вищих сфер.
Натхненний індійською музикою Філіп Гласс написав свою медитацію з шести частин – “Пісні рідких днів”. Це віддзеркалення класичної романтичності. Мінімаліст Гласс пише музичний орнамент, в якому немає початку та кінця.
Музику ідеальних структур виконає для вас органістка з Естонії Улла Кірґул.

Улла Кріґул – одна з найвидатніших органісток Естонії свого покоління. Вона вчилася грі на фортепіано та органі в Естонії та Австрії. Виступала в якості солістки та камерної виконавиці в усіх основних естонських церквах, брала участь у міжнародних органних фестивалях, а також давала концерти в Фінляндії, Австрії та Швеції. Улла приділяє багато уваги сучасним творам: “Мені подобається грати нову естонську музику, вільну від так званих правил. У ній є простір для пошуку й експериментів і відсутнє сліпе копіювання”. Улла першою виконала кілька творів молодшого покоління естонських композиторів (Тиніс Кауманн, Галина Григор'єва, Тиніс Кирвітс, Уло Крігул, Март-Матіс Лілль та ін.).

Виконує:

  • Улла Кріґул (Естонія) – орган

У програмі:

  • Г.А. Штамм – Мандала
  • Ф. Гласс – Songs from Liquid Days (шість пісень)
  • Ш.М. Відор – Токката

==> квитки <==

Концерт стане частиною Дев’ятого міжнародного органного фестивалю