Концерт Оксани Мухи «Різдвяний концерт «Тиха ніч»

13 січня 2020 року, у Щедрий вечір Оксана Муха запрошує до Театру Заньковецької у Львові на традиційний Різдвяний концерт «Тиха ніч». Співачку добре знають у Львові, адже тут вона народилася. І саме тут вперше заспівала колядки і щедрівки, які усі ми знаємо з дитинства. Однак, цього разу володарка звання «Заслужена артистка України» і «Голос країни» обіцяє здивувати нас незвичними аранжуванням та манерою виконання. Адже «Тиха ніч» — це зовсім нова концертна програма, яку точно варто почути.

Також до концерту увійдуть і авторські колядки виконавиці, у тому числі, експериментальні. Це буле щиро, затишно, тепло, весело, все як буває на Різдво у великому родинному колі, де є місце і любові, і радості, і спогадам, і надіям.

А тепер, це затишне і щемке відчуття Різдва наповнить зал Театру Заньковецької і зробить всіх глядачів трошки ближчими один до одного та до дива всепрощення і світлої любові, яке огортає Землю протягом зимових свят і не залишає байдужим жодне серце і жодну родину. Це буде чудовий вечір і давайте проведемо його разом. Щоб потрапити на Різдвяний концерт «Тиха ніч» від Оксани Мухи у Львові, купуйте квитки на нашому сайті та у касах міста. Ціна квитків від 290 до 710 гривень. Ще більше концертів шукайте в афіші на нашому сайті.

У програмі концерту:

  • Добрий вечір тобі
  • Бог ся рождає
  • Тиха ніч
  • На небі зірка ясна засяла

<<==квитки==>>