Концерт «Різдво в Україні»

Олег Кульчицький

У Національній Львівській Опері 21 січня 2020 року з програмою «Різдво в Україні» відбудуться концерти скрипаля-віртуоза,народного артиста України Олега Кульчицького,який працює в стилі класик фольк-модерн, дав більше 700 сольних концертів у найпрестижніших залах міста Львова,брав участь понад 50-ти виступах у Національному палаці «Україна»,гастролює не лише на теренах України,а також Англії, Франції, Швейцарії, Польщі, Німеччині, Греції, Туркменістані, США та в інших країнах Європи та Азії.

Концертна програма ’‘Різдво в Україні‘‘ – це феєричне шоу,магічне поєднання музики, голосу та світла,створить неповторну різдвяну атмосферу колядок,хореографії,чарівне звучання скрипки у супроводі Військового духового оркестру Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного,який був неодноразово удостоєний найвищих нагород і визнаний як найкращий серед військових духових оркестрів в Україні,Кракові, Катовіце, Данії,Італії,Франції,Німеччині.Диригент,художній керівник-підполковник Богдан Катриняк.

В концерті також прийме участь зірка італійської естради, посол Риму в світі Джанні Девіс– співак, композитор, поет, музикант, продюсер з величного міста Рим. Він майстерно поєднує романтику та класику, а також вміло надає сучасності старим хітам. Співпрацював з Рікардо Фольї, Тото Котуньо, Джанні Моранді, Робертіно Лоретті та багатьма іншими італійськими зірками.

Програма «Різдво в Україні», яку Ви побачите, залишиться надовго у Вашій пам’яті і серцях всієї Вашої родини, близьких і знайомих,які побачуть це чарівне,неперевершене феєричне шоу.

==> квитки <==

  
 

КІНО

Їжак Сонік
18.02 • сьогодні
Мої думки тихі
18.02 • сьогодні

КОНЦЕРТИ ТА СВЯТА

Концерт Tayanna
17.03 • через 3 тижні

КУЛЬТУРА

Виставка «Ілюзія Часу»
20.02 • через 2 дні

ДІТЯМ

Цирк «DOG SHOW»
18.02 • сьогодні
Вистава «Дюймовочка+»
22.02 • через 4 дні