IV Фестиваль вуличної їжі «Street Food So Good 2017-осінь»

Street Food So Good – фестиваль вуличної їжі, який виник першочергово як своєрідна платформа для розвитку локального підприємництва. В основу фестивалю покладена віра в те, що розвиток малого підприємництва у Львові має значний потенціал і вплив на економіку регіону. Street Food So Good дає можливість як новим, так і існуючим львівським закладам харчування та українським брендам одягу і аксесуарів представити свою продукцію для широкої публіки. 

Street Food So Good Festival - не просто фестиваль вуличної їжі, а місце забави та релаксу. Насичена програма з майстер-класами, конкурсами, розіграшами, музикою, кіно, ну і, звичайно, смачною, різноманітною та здоровою вуличною їжею.

Реєстрація учасників відкрито:

Родзинкою осіннього свята також стане Dog-Friendly Zone (Дружня до собак). Поласувати смаколиками в спеціалізованому ресторані для собак, провести активно час, зробити фото на пам'ять в декорованому куточку - все це чекатиме на щасливих господарів та їхніх улюбленців, тому обов’язково приходьте на свято з чотирилапим другом!

Вперше на території фестивалю функціонуватиме art-зона. Організатори мають на меті створити ще один простір для популяризації вуличного мистецтва та реалізації альтернативних проектів молодих митців. Вуличні танцівники, беміксери, бітники, а також несподівані інсталяції – творитимемо вуличну культуру разом!

Дивуватиме фестиваль і музичним наповненням свята. Окрім традиційних музичних сетів від діджеїв, усі охочі зможуть послухати якісну музику львіських кавер-гуртів.

У програмі свята також атмосферний недільний сніданок зі спеціальним ранковим меню. У рамках четвертого Street Food so Good пройде альтернативне свято кавунів.

Територію фестивалю декоруватимуть у відповідному стилі, а відвідувачів свята частуватимуть соковитим кавуном.

Музична програма:

1 вересня: 
18:00 – діджей-сети від Dj Bit Kane, Dj Afterglow, Dj U.Nick

2 вересня – виступи музичних гуртів: 
18:00 - Full House project
19:00 – Ретровай 
20:00 – The Glass

3 вересня: 
11:00 – сніданок під класичну музику 
12:00 – виступ гурту Stories ( із фестивальним арт-піаніно) 

 Промофото події: "IV Фестиваль вуличної їжі «Street Food So Good 2017-осінь»"

 

Промовідео події: "IV Фестиваль вуличної їжі «Street Food So Good 2017-осінь»"

 

КОНЦЕРТИ ТА СВЯТА

Рок-фестиваль «Woodstock Ukraine» 2018
09.08 • більше місяця
Концерт гурту «Onuka»
28.06 • через тиждень

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Свято хліба 2018
09.09 • більше місяця