IX Благодійний фестиваль «Святкуймо Воскресіння Разом»

В рамках Програми святкувань «Великдень 2017»

«Перемагаємо любов'ю...» Саме під таким гаслом пройде дев'ятий благодійний фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом».

Фестиваль розпочнеться з Архиєрейської Літургії об 11 год у церкві св. Миколая, яку очолить Митрополит Львівський владика Ігор (Возьняк).

«Воскресіння - це найбільша перемога для християн, адже вона виходить за межі людського розуміння, це Божа дія, перемога життя над смертю. На цьогорічному фестивалі та й у всіх наших заходах несемо їдею перемоги, яка виходить від кожного з нас», – каже директор БО «Фундація Духовного Відродження» ЛА УГКЦ, о. Тарас Милян. 

З 13.00 по 20.00 відбудеться великий концерт за участі театрального гурту "КУРБАСИ", гурту "Шостого чуття", Маріанни Ільків, виконавця ХАС(Rizups), Софії Федини, ВСЕ ПРО, а також танцювальної студії iLike dance complex Вадима Лященка і не тільки. Концерт на Співочому полі за участі: дітей з Центру дитячої та юнацької творчості Галичини, ILkiv School, Dyko Brass, творчих колективів Львова і багатьох інших.

Під час фестивалю проводитимуться різноманітні майстер-класи для молоді, дітей різного віку та осіб старшого віку: розпис пряників, створення віночків з лози, малярство на склі, коники-мотанки та інші. Для дітей діятиме інтерактивний майданчик з забавами, цікавими конкурсами, бансами. Молодь зможе взяти участь у водінні гаївок, також командою зголоситись і пройти квест, який проводитимуть організатори літнього дитячого табору "Мрійники". Гості, які люблять подарунки зможуть взяти участь у благодійній дитячій та дорослій лотереях та виграти багато цікавих призів. У цей чудовий недільний день усі бажаючі зможуть долучитись до молитви Taize, котра відбуватиметься в одній з церков шевченківського гаю.

«Наш фестиваль є благодійним і ми радіємо, що стільки років у партнерстві з багатьма небайдужими творимо цікаву програму», - повідомляє координатор фестивалю Оксана Оліярник.
Фестиваль організовується у співпраці з Львівською міською радою, Львівською обласною державною адміністрацією, Центром дитячої та юнацької творчості Галичини, мережею аптек «D.S.», компанією «AVE Львів», ТзОВ ТВК «Львівхолод».

  
 

КІНО

Ескобар (16+)
22.06 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
22.06 • сьогодні
Вечірка «UN:Vekigante»
29.06 • через тиждень