Концерт «Різдвяна Історія з Тіною Кароль»

УВАГА! Додаткові концерти!

Обрані хіти та колядки.

Напередодні Різдва співачка відвідає з концертами центральні міста України зі своєю сольною програмою "Різдвяна історія" за мотивами однойменного музичного фільму. 
Тіна Кароль виконає найвідоміші українські колядки в новій музичній обробці. Співачка заспіває пісні, які прославляють Різдво і оспівують перемогу добра і світла над темрявою. Тіна Кароль, як берегиня українських традицій, покаже, що Музика може зцілювати людську душу, немов це не просто пісня, а справжня молитва. 

У наш час люди втратили віру в чудо. Ми перестали ділитися своїм добром і любов'ю. Але диво реально, традиції живі, і не тільки в вечір перед Різдвом. Вони супроводжують нас усе життя, потрібно лише відкрити свої очі і серце, дозволити добру увійти в свою душу. Я мрію, щоб цей концерт допоміг людям пронести вогонь добра в душі не тільки на Різдвяні свята, а й через усе своє життя, адже це залежить тільки від нас самих. Поки живі традиції - жива країна.
- Тіна Кароль

Співачка не раз говорила, що Музика покликана надихати людей, і саме в цьому співачка бачить свою співочу місію. "Різдвяна історія" - це незвичайний концерт, це сімейний, добре свято, де глядачі разом зі співачкою зануритися в казку Різдва. 
Концерт складатиметься з двох відділень, в першому - шанувальники співачки зможуть насолодитися давно забутими українськими колядками у сучасній обробці, які розчулюють автентичністю та красою. Співачка постане перед своїми шанувальниками в несподіваним для неї фентезі-образі Коляди. 
У другому відділенні концерту - глядачі зможуть підспівувати своїм найулюбленішим обраним хітам з творчості співачки. 

Це найкращий Новорічний подарунок, який я могла придумати для своїх шанувальників, - Тіна Кароль 

==> квитки <==

 Промофото події: "Концерт «Різдвяна Історія з Тіною Кароль»"

 

Промовідео події: "Концерт «Різдвяна Історія з Тіною Кароль»"


 

КІНО

Прокляття Ла Йорони
24.04 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка «The Disco Egg»
28.04 • через 5 днів

КОНЦЕРТИ ТА СВЯТА

Фестиваль писанок 2019
24.04 • сьогодні
Концерт Тима Белорусских
28.05 • більше місяця

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Україна – Сербія
07.06 • більше місяця
Україна – Люксембург
10.06 • більше місяця

ДІТЯМ