Концерт Сергія Бабкіна

Сергій Бабкін – творча особистість, яка закінчила музичну школу по класу флейти. Володіє грою на кількох музичних інструментах. Так само закінчив Харківський ліцей мистецтв, там же в 1994 році він познайомився з Андрієм Запорожцем («Sun»). Вони швидко подружилися, і в 2002 році створили дует під назвою «5`NIZZA», де Андрій є вокалістом, а Сергій - гітаристом і бек-вокалістом. Ось так от 8 років дружби привели їх до натовпам слухачів, а починалося все з простих ігор на гітарі у вузькому колі друзів. Пісні виконують в стилі ragga, latina, hop + нереальні спотворення звуку, імітація музичних інструментів і, звичайно, не обмежене кількості ліричного сенсу!

Його сольні твори могли чути тільки близькі друзі та знайомі. Вперше виступив перед незнайомою публікою в Москві, в «квартирнику» 12 грудня 2004 року. Сергій хвилювався, оскільки не міг передбачити реакцію відвідувачів, адже всі очікували щось схоже на 5`NIZZ`у, але не тут то було! Після першої пісні «Ми не граємо в любов», яку всі прийняли з душею і насолодою, він вже не так хвилювався. Свої пісні Сергій співає в бардовом стилі.
Тепер Сергій Бабкін ще й примудряється давати сольні концерти, на які приїжджають слухачі з різних міст. Допомагає йому в цьому Сергій Совенко («Сова») - кларнет. Так само Юхим Чупахін - фортепіано. І це не всі хто допомагають йому...

==> квитки <==

 Промофото події: "Концерт Сергія Бабкіна"

 

Промовідео події: "Концерт Сергія Бабкіна"

 

КІНО

Захар Беркут
15.10 • сьогодні
Джокер
15.10 • сьогодні
Єті
15.10 • сьогодні

ДІТЯМ

Цирк «Ватерленд»
19.10 • через 4 дні