Резиденція Святого Миколая 2017

У зв'язку з великою кількістю бажаючих потрапити на аудієнцію до Святого Миколая, його офіційна резиденція у Львові відкриється швидше – 10 грудня!

Відтак кожен маленький гість матиме змогу сповна насолодитись зустріччю, поспілкуватись з Чудотворцем, отримати настанови і бажані подарунки.
Скринька з тисячами листів від вас до Святого заповнена вщерть, на жаль, він не має можливості відповісти всім особисто. Тому для вашої зручності та на численні прохання ми запускаємо онлайн-сервіс для реєстрації. Відтепер за посиланням  кожен має можливість самостійно обрати і забронювати зручний час візиту до Хатинки Чудотворця та отримати миттєве підтвердження-квиток.

==> реєстрація <==

Увага! Усіх, хто вже надсилав повідомлення на пошту yarmarki@ukr.net, просимо скористатись онлайн-сервісом: попередні запити – недійсні, оскільки Миколай не має фізично можливості відповісти всім, зваживши водночас на побажання часу зустрічі кожного. Дякуємо за ваше розуміння.

Наживо зустрітися з Миколаєм, посидіти на колінах Чудотворця, розповісти йому про мрії та бажані подарунки, а ще отримати солодкий подарунковий набір від ангелів-помічників, – все це можна зробити у хатинці-приймальні Миколая.

А ще батьки можуть переказати через помічників настанови для дітей, мають можливість наперед передати власний подарунок, який Святий Миколай особисто вручить дитині.

Море позитивного настрою і святкові емоції зустрічі зафіксуємо миттєвим подарунковим фото.

Правдиві костюми, чарівні декорації і справжній дух свята змушують повірити в казку навіть дорослих. Саме час готувати листа до Святого!
Для попередньої реєстрації просимо писати на електронну скриньку yarmarki@ukr.net , зазначивши в темі листа "Хатинка Миколая" і бажану дату візиту.

  
 

КІНО

Скажене весілля (12+)
21.11 • сьогодні
Богемна рапсодія (16+)
21.11 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Галицька ліга КВН. Фінал 2018
02.12 • через тиждень
Вечірка «Перший Рік з Park»
01.12 • через тиждень

КОНЦЕРТИ ТА СВЯТА

Концерт «Hudaki Village Band»
29.11 • через тиждень
Концерт гурту ЛСП
27.11 • через тиждень