Концерт-закриття фестивалю

LvivMozArt – на пульсі європейського єднання!

На грандіозному закритті фестивалю прозвучать знакові твори патрона фестивалю Франца-Ксавера Моцарта та Людвіга ван Бетховена у виконанні Молодіжного симфонічного оркестру України/YsOU.

YsOU– колектив, заснований Оксаною Линів у 2016 році. Це молоді музиканти з усіх куточків України, віком від 12 до 22 років, діти Незалежної України, що є вже визнаними культурними амбасадорами України в світі.

Розпочне концерт кантата “Перший весняний день” Франца Ксавера Моцарта – музичного просвітника Галичини, що залишив за собою яскравий слід в мистецькому житті Львова, де він прожив майже 30 років. Щороку фестиваль LvivMozArt відкриває для публіки музику Франца Ксавера в знак пошани та подяки до видатного молодшого сина Моцарта.

Кульмінацією концерту-закриття Третього фестивалю LvivMozArt стане геніальний твір великого німецького композитора Людвіга ван Бетховена.У 2020 році світ святкуватиме 250 річницю з дня народження Людвіга ван Бетховена.

Ідею створення Симфонії №9 композитор проніс через усе життя, вона стала квінтесенцією його творчих пошуків та ідеалів. Під час прем’єри симфонії автор диригував при повній глухоті, яку, як хрест ніс впродовж багатьох років і до самої смерті. Публіка була вражена, плакала, підкидувала головні убори, щоб глухий композитор побачив її захоплення!

Ще в юності Бетховена вразив вірш провідника руху “Буря і натиск” Фрідріха Шиллера «Ода до радості», який на хвилі європейського гуманізму був закликом до об’єднання та братерства на землі. Ці образи він втілив останній симфонії, що стала справжнім революційним твором не лише для самого композитора, а й для всього музичного світу. У 4-тій частині Симфонії у виконанні великого складу оркестру, підсиленого хором та солістами, звучить відома “Ода до радості”, що через своє потужний зміст стала загальноєвропейським гімном єднання та свободи людства.

Дрес-код: Black tie
Солісти: Сусанна Чахоян (Україна), Сергій Магера (Україна), Ірина Житинська (Україна), Олександр Шульц (Україна)
Диригент: Оксана Линів (Україна-Австрія)
Виконавці: Молодіжний симфонічний оркестр України (Україна)

==> квитки <==

Відбувається в межах Міжнародний фестиваль класичної музики «LvivMozArt» 2019

  
 

КІНО

Захар Беркут
13.11 • сьогодні
Єті
13.11 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Концерт гурту «Nothing But Thieves»
20.03 • більше місяця

ДІТЯМ

Вистава «Стук-грюк»
16.11 • через 3 дні