Виставка Андрія Черновола «Qtargets – послання миру»

Qtargets-message for peace

10 липня о 16:00 відкриються виставка міжнародного художнього проекту і соціальної акції «Qtargets – послання миру» (Qtargets-message for peace) українського художника Андрія Черновола.

Проект унікальний за своєю природою, оскільки базою для створення картин є не звичайні матеріали, а спортивні мішені для стрільби. Саме мішень – є символом проекту і засобом оцінити її не як символ агресії і війни, а як ціль досягнення будь-якого результату, зокрема, миру.

Головна мета проекту - об’єднати людей із різних країн концепцією світу без війн і насильства. Відтак ініціатори проекту просять людей по всьому світу залишати на мішенях свої послання миру і добра, з яких художник створює картини, наносячи поверх мішені зображення напівпрозорими фарбами так, щоб послання можна було прочитати.

Дивлячись на них, глядач відчуває когнітивний дисонанс, що дозволяє перемкнути його думки від боротьби, неприємності і розділення – на згоду, мир і об’єднання.
Частково роботи проекту уже було представлено у Києві (Україна), Нью-Йорку (США), Базелі (Швейцарія), Лондоні (Велика Британія) і Катарі.

У рамках проекту «Qtargets – послання миру» разом із картинами Андрія Черновола можна буде побачити також роботи і інших художників із Катару. А саме Меріам Аль Тані (Mariam Al-Thani), Єйман Алі Алсаада (Eiman Ali Alsaad), Фатіма Абдулла Мухаммед Аль Халафа (Fatima Abdulla Muhammed Alkhalaf), Гада Мубарак Аль Маадіда (Ghada Mubarak Al Maadeed), Халіфа Аль Обаідлі (Khalifa Al Obaidly), Мустафіна Жансайя (Mustafina Jansaya) та Далія Аль Шеріфа (Dalia Al-Sherif).

  
 

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
26.02 • через 6 днів
Кастинг «Miss Lviv 2019»
21.02 • сьогодні
Вечірка «LOL party»
22.02 • через 2 дні