Виставка робіт Ольги Турецької «Літні історії»

Починається літо, час для пригод, відпочинку, довгих сонячних днів і безкінечних історій теплими літніми вечорами..
І якщо ви втомились від дощу, політики, негативних новин і вам, як і мені хочеться зануритись у морську воду, відчути тепло сонця або просто полежати на траві, тоді ми з вами у передчутті літнього відпочинку)
Цей світ став надто швидким, ні на що немає часу, є речі до яких ми звикли та перестаємо їх помічати. ми не цінуємо цінність простих речей. Важливо не втрачати вміння дивуватись, захоплюватись і радіти навіть звичним подіям, радіти кожному новому дню.
Кожного дня ми є творцями своєї історії, того, що ми будемо потім згадувати та переповідати іншим.

Мої «Літні історії» щирі, добрі, трохи дитячі, можливо часом наївні, бо це про найулюбленішу пору в дитинстві про літо, це про любов, про мрії та подорожі. Вони яскраві та кольорові. Кожна робота промовляє сама за себе, вона постукає до серця того, хто захоче її почути.
Щастя художника в самому процесі творіння і це справді той час, коли відчуваєш найбільшу свободу і задоволення бути та належати собі. Тому всі роботи, вони про мене, про те що я люблю і про що мрію.

Більшість робіт, виконаних у техніці ф’юзінг – спікання кольорового скла створені за останні пів року і будуть представлені на виставці вперше.

Відкриття 4 червня о 17:00.

  
 

КІНО

Захар Беркут
20.10 • сьогодні

КОНЦЕРТИ ТА СВЯТА

Святкуємо 3 РОКИ разом!
02.11 • через тиждень

КУЛЬТУРА

Цирк «Ватерленд»
20.10 • сьогодні
Вистава «Проданий сміх»
25.10 • через 6 днів

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Наступне покоління UCUkids
28.10 • через тиждень
Свято «Замок Гарбуза»
25.10 • через 6 днів