Виставка Василя Химочки «Нова реальність»

Запрошуємо на виставку "Нова реальність", присвячену пам’яті художника Василя Химочки (28.12.1950 – 14.06.2016), де експонуватимуться твори, написані митцем в кінці 1990-х на початку 2000-х років.

Ця виставка творів являє собою спробу синтезу, діяння та споглядання через живопис. Автор милується явищами, що часом, виходять за межі експерименту в мистецтві. Він досліджує шлях світла у просторі, намагається створити метафоричний образ світобудови. Він ступає за світлом, не
руйнуючи площини полотна в межах стриманої геометричної конструкції діє свято; утверджуючи чистоту, зберігає ціле, доводить свій твір до медитативного звучання.

Живопис талановитого українського художника Василя Химочки пізнаваний серед інших робіт. По суті, він належить до людей структури. У полотнах таких творців, як він - вища концентрація смислів. Більша глибина. Тут діє ніби додаткова матриця.

І якщо говорити про світи Василя Химочки, а кожна картина його є окремим світом і водночас – фрагментом універсуму, то маємо визнати: він випереджав свій час. Пульсуючі енергії в кожній роботі об’єднані одним стійким ритмом: так дихає Всесвіт. Художник показує його багатовимірним. Унікальна живописна манера мистця затягує глядача у складні лабіринти знаково-символічних образів.

Майстер творить і словом. Його думки, філософські сентенції - потужні й оригінальні. Вони вторять його полотнам, посилаючи імпульс оновлення, загадки, таїни буття. А на загал і потужний життєстверджуючий заряд катарсису – фундаментальної засади, що дарує справжнє мистецтво.

  
 

КІНО

Фокстер та Макс
23.09 • сьогодні
Заборонений
23.09 • сьогодні
Змінюючи гру
23.09 • сьогодні

ДІТЯМ

Вистава «Ляльки #LOLSHOW»
24.11 • більше місяця
Вистава «А де ж п'яте?»
19.10 • через 3 тижні