Лекція «Іван Труш та Іван Франко. До історії взаємин»

В межах виставкового проекту Відомий і невідомий Труш. Лекції.

Цього разу поговоримо про спільні сторінки з життя двох виняткових львівʼян, майстрів пензля та пера – Івана Труша та Івана Франка - крізь призму їхніх дружніх та творчих взаємин.
Іван Труш та Іван Франко... Їхня дружба та творча співпраця стала помітним і важливим етапом в історії українського, а передусім, галицького мистецтва. Їх єднало розуміння громадянського обов’язку, невгамовне бажання працювати, принциповість і морально-етична вимогливість як до себе, так і до оточуючих. Спільні здобутки обох діячів були спрямовані на популяризацію української культури та намагання підняти її на європейський рівень.

Якими ж були особисті відносини Труша і Франка? Чи були вони насправді друзями? Що їх обʼєднувало, а що розділяло? Яким було їхнє бачення розвитку нашої культури? Про все це, та багато іншого, цікавого і нового, дізнаємось під час зустрічі.

Лектор - Богдан Тихолоз (Богдан Тихолоз (Bohdan Tykholoz)), директор Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка, літературознавець, публіцист, кандидат філологічних наук, доцент кафедри теорії і практики журналістики ЛНУ імені Івана Франка, член Національної спілки журналістів України.

  
 

КІНО

Once Upon a Time in... Hollywood (eng)
03.09 • через тиждень
Король Лев
26.08 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка «Beer Fridays»
30.08 • через 5 днів