Лекція «Іван Труш та Іван Франко. До історії взаємин»

В межах виставкового проекту Відомий і невідомий Труш. Лекції.

Цього разу поговоримо про спільні сторінки з життя двох виняткових львівʼян, майстрів пензля та пера – Івана Труша та Івана Франка - крізь призму їхніх дружніх та творчих взаємин.
Іван Труш та Іван Франко... Їхня дружба та творча співпраця стала помітним і важливим етапом в історії українського, а передусім, галицького мистецтва. Їх єднало розуміння громадянського обов’язку, невгамовне бажання працювати, принциповість і морально-етична вимогливість як до себе, так і до оточуючих. Спільні здобутки обох діячів були спрямовані на популяризацію української культури та намагання підняти її на європейський рівень.

Якими ж були особисті відносини Труша і Франка? Чи були вони насправді друзями? Що їх обʼєднувало, а що розділяло? Яким було їхнє бачення розвитку нашої культури? Про все це, та багато іншого, цікавого і нового, дізнаємось під час зустрічі.

Лектор - Богдан Тихолоз (Богдан Тихолоз (Bohdan Tykholoz)), директор Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка, літературознавець, публіцист, кандидат філологічних наук, доцент кафедри теорії і практики журналістики ЛНУ імені Івана Франка, член Національної спілки журналістів України.

  
 

КІНО

Свінгери 2
01.03 • через 6 днів

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
26.02 • через 3 дні
Вечірка «Smarteganttime»
23.02 • сьогодні

ДІТЯМ

Вистава «Аліса»
26.02 • через 3 дні