Літературно-музична композиція «Крізь роки та печалі»

Вечір поезії Ліни Костенко з нагоди Всесвітнього дня поезії

З нагоди Всесвітнього дня поезії запрошуємо на вечір поезії яскравої і невгасимої зорі на поетичному небосхилі Ліни Костенко. Програма вечора увібрала не просто окремі вірші поетеси, а складена в жанрі композиції на високому художньому рівні, де екстраполюється погляд поетеси на сучасне суспільство і бажання, щоб люди свідомо зрозуміли, що потрібно робити для достойного життя, і щоб Україна заявила про себе у сучасному світі. Це події, емоційно пережиті самою поетесою.
Автор композиції та виконавець – заслужений артист України, майстер художнього слова Олег Батов. Вірші Ліни Костенко поєднуються зі звучанням фортепіано у виконанні провідної піаністки, заслуженої артистки України – Оксани Рапіти.
Ліна Костенко звертається до кожного. Для неї важливо достукатись до розуму і сердець українців. Окуніться у чистий колодязь душі поетеси і очистіться. Поезія Ліни Костенко в часи безвір’я повертала людям віру у слово, повертала такі поняття, як гідність, національна честь, самоповага, додавала впевненості й надії. Творчість Ліни Костенко не залишила байдужим жодного, в кому тече українська кров, в кого залишилася хоч крихта любові та поваги до рідної землі. Вона сама своїм життям, своєю поведінкою була і залишається прикладом відваги.

Виконують:

  • Олег Батов – автор композиції та виконавець
  • Оксана Рапіта – музичний супровід
  
 

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Дизель шоу «Весна смішна»
16.05 • більше місяця
Вечірка «Smile :) party»
01.04 • через 4 дні